PODPOWIEDZI:

Zestawy Dla Ucznia w Cenie Laptopa!

Zestawy Dla Ucznia w Cenie Laptopa!

Kupując laptopa, zawsze dobieramy do niego różne akcesoria - często jest to myszka, słuchawki, czy drukarka. Generuje to oczywiście dodatkowe koszty, chyba, że skorzystacie z promocji w sklepach MediaExpert!

Promocja MediaExpert

W promocji w sklepach MediaExpert, w cenie samego laptopa otrzymacie dodatkowe gratisy, których wartość może sięgnąć nawet 300zł. Oprócz tego, do każdego laptopa otrzymujemy roczną subskrypcję oprogramowania antywirusowego McAfee.

Promocja MediaExpert

HP 15-BS019NW

Laptop marki HP wyposażony jest procesor Intel Core i3 6006U, 4GB pamięci DDR3 oraz 1TB dysk twardy. Nie jest to mocna konfiguracja, ale zdecydowanie wystarczająca do codziennego korzystania z komputera. W zestawie z tym notebookiem otrzymujemy urządzenie wielofunkcyjne HP, a także mysz i klawiaturę tej samej firmy!

Sprawdź cenę HP 15-BS019NW!

HP 15-BS019NW


Telewizory TANIEJ w Media Expert

LENOVO Miix 300 

Ta propozycja jest skierowana raczej do młodszych użytkowników, ze względu na dołączoną grę edukacyjną "Scottie Go!", która ma służyć najmłodszym do nauki programowania. Jeśli chodzi o samo urządzenie, to jest to tzw. laptop 2w1, łączący zalety laptopa oraz tabletu. Nie jest to mocna jednostka, bo wyposażona w procesor z serii Intel Atom, ale jest bardziej mobilna niż tradycyjny notebook. Miix 300 działa oczywiście pod kontrolą Windowsa 10.

Sprawdź cenę Lenovo Miix 300

Lenovo Miix 300

Sprawdź wydajne laptopy dla ucznia lub studenta!

DELL Inspiron 5767-6394

Notebook od firmy Dell jest już nieco mocniejszy, posiada ten sam procesor co pierwsze propozycja od HP, czyli Intel Core i3 6006U, lecz wspierany jest przez dedykowaną kartę graficzną Radeon M445 dysponującą 4GB pamięci własnej. Oprócz tego mamy 4GB pamięci RAM i 1TB dysk twardy. Dell jest także większy, ponieważ jego matryca ma 17 cali. Wraz z notebookiem, otrzymujemy mysz oraz plecak Dell! Dzięki temu nie musimy kupować dodatkowej torby.

Sprawdź cenę DELL Inspiron 5767-6394

Dell 5767-6394

HP Omen 17-AN010NW

Ostatnia propozycja jest tą najmocniejszą. Mamy do czynienia z notebookiem HP, którego sercem jest procesor Intel Core i5 7300HQ, który dzieli miejsce wewnątrz urządzenia z kartą graficzną GTX1050, 8GB pamięci RAM oraz 1TB dyskiem twardym. Podobnie jak propozycja firmy Dell, ten laptop posiada matrycę o przekątnej 17 cali, lecz o większej rozdzielczości FullHD! Wraz z tym gamingowym potworkiem, w zestawie otrzymujemy słuchawki oraz mysz firmy HP! Jest to świetny starter pack dla każdego gracza!

Sprawdź cenę HP Omen 17-AN010NW

HP Omen 17

blog comments powered by Disqus
Zestawy Dla Ucznia w Cenie Laptopa!