PODPOWIEDZI:

Luksusowe krzesła ogrodowe

Luksusowe krzesła ogrodowe

Lato jest czasem, kiedy wszystkie osoby posiadające ogrody lub chociaż małe ogródki z chęcią spędzają w nich jak największą ilość czasu. Dlatego też na wyposażeniu każdego ogrodu muszą znaleźć się jakieś odpowiednie meble. Nic nie sprawia większej przyjemności jak usiąść w zaciszu ogrodu lub gdzieś na ganku i delektować się spokojem i obcowaniem z naturą. Dziś przedstawimy wam bardziej ekstrawaganckie podejście do krzeseł ogrodowych. Przygotowaliśmy listę specjalnych krzeseł, które zostały zaprojektowane przez kultowych designerów. A Wam jak podobają się te projekty?

Krzesło Topiary

Jest to krzesło bardzo lekkie, wykonane z ażuru z licznymi zdobieniami. Projekt został wykonany przez designera Richarda Schultza. Krzesło zostało wykonane z elementów plastikowych z dodatkiem włókna węglowego. Dzięki takiej kompozycji materiałów, krzesło charakteryzuje się ogromną wytrzymałością. Dodatkowo do takich mebli Richard Schultz zaprojektował również kolekcję poduszek.

Krzesło Topiary

Cena: 14 tysięcy złotych.

Krzesło Gotic Chair

Krzesła zostały zaprojektowane przez belgijską firmę Studio Job. Opracowali oni krzesła wykonane z tworzywa sztucznego, które nawiązują do neogotyckiego stylu. Zostaną one na pewno docenione przez miłośników klasyki, którzy lubią pewien odświeżony styl. Pomysł na neogotyckie krzesła jest bardzo awangardowy.

Krzesło Gotic Chair

Cena: 2,5 tysiąca złotych.

Krzesło Go & Her, Joy

To bardzo ekstrawaganckie krzesło, które na pewno znajdzie grono zwolenników, zwłaszcza wśród indywidualistów. Jest to nowa odsłona kultowego projektu Pantona, którą zaproponował Fabio Novembre dla marki Casamania. Krzesło można kupić w concept store'ach w Polsce.

Krzesło Go & Her, Joy

Cena: 2 tysiące złotych.

Krzesło Crate chair

Model tego krzesła został skonstruowany przez projektanta Gerrita Rietvelda. Jego głównym atutem jest wykonanie z materiałów recyklingowych i drewnianych elementów. Można je poukładać w dowolny sposób. Składając zamówienie na to krzesło mamy do wyboru ponad dwieście kolorów farby. Oczywiście ekologicznej.

Krzesło Crate chair

Cena: 1,7 tysiąca złotych.

Krzesło Kerames

Projekt nawiązuje do kultowego modelu z 1948 roku o nazwie La Chaise, który został wykonany przez Ray i Charlesa Eamesów. Ten nowy projekt krzesła został wykonany przez gwiazdę designu Karima Rashida. Trzeba przyznać, że jest to projekt nieszablonowy, który znajdzie wielu zwolenników lubiących nieco fantazyjne kształty.

Krzesło Kerames

Cena: 1,4 tysiąca złotych.

Krzesło Eros

Krzesło nawiązuje nieco do "barowego" stylu. Projekt posiada przyjemne dla oka kolory i wygodny organiczny kształt. Krzesło zostało wykonane przez designera Philippe Starck'a. Krzesło zostało wykonane z plastiku, a także metalu, który obecny jest w metalowej nodze.

Krzesło Eros

Cena: 1,4 tysiąca złotych.

Krzesło Easy Chair

O trwałość tego krzesła nie musimy się martwić ponieważ zostało ono wykonane z materiału wzmocnionego włóknem szklanym. Krzesło jest projektu Jerszy Seymour'a. Pomysłowość i funkcjonalność tego projektu zostanie doceniona przez osoby ceniące prostotę i interesujący design. Krzesło jest dostępne w kilkunastu kolorach.

Krzesło Easy Chair

Cena: 1 tysiąc złotych.

blog comments powered by Disqus
Luksusowe krzesła ogrodowe