PODPOWIEDZI:

Lepsze kolory w CS:GO - VibranceGUI - Poradnik

Lepsze kolory w CS:GO - VibranceGUI - Poradnik

Żywsze kolory w CS:GO potrafią dać nam przewagę nad rywalami. Przygotowałem dla Was poradnik, jak w kilka sekund je ustawić za pomocą programu VibranceGUI. Warto dodać, że za używanie go nie dostaniecie bana. Sprawdźcie więc sami, jak uzyskać lepsze i mocniejsze kolory w Counter-Strike'u oraz innych grach.

VibranceGUI - lepsze kolory w CS:GO

Bardzo mocne i żywe kolory w CS:GO niosą za sobą kilka korzyści. Według niektórych, gra po prostu wygląda przy nich ładniej. Większym atutem jest jednak to, że w wielu przypadkach dostrzeżemy lepiej przeciwnika. Potwierdzeniem tych słów jest z pewnością fakt, że multum profesjonalnych graczy korzysta z tego typu usprawnień.

lepsze kolory w cs go tresc

VibranceGUI czy ustawienia karty graficznej?

Pewnie wielu z Was powie, że takie rzeczy można ustawić w oprogramowaniu swojej karty graficznej. Owszem, można, ale w takich przypadkach żywsze kolory dotyczą także pulpitu i wszelkich innych programów oraz gier.

VibranceGUI daje możliwość dostosowania poziomu nasycenia kolorów indywidualnie - do każdej gry. Jest to spora zaleta tego programu.

VibranceGUI - jak ustawić lepsze kolory?

Wystarczy ściągnąć VibranceGUI, a następnie wyszukać i dodać daną grę - button add lub add manually, jeżeli nie znajdziemy konkretnej gry na liście. Gdy pojawi się już jej ikonka, klikamy dwukrotnie i gotowe - możemy ustawić poziom nasycenia kolorów. Jak widzicie na obrazku poniżej, możemy także dostosować kolory dla Windowsa. 

viobrancegui

WAŻNE - nie uruchamiaj vibranceGUI.exe bezpośrednio z archiwum. Najpierw wypakuj plik.

vibranceGUI - lepsze kolory w csgo

VibranceGUI - wersja tylko pod CS:GO

Jak się domyślacie, omawiany program najczęściej wykorzystywany jest właśnie przez graczy CS:GO. Nic więc dziwnego, że możemy ściągnąć wersję dedykowaną tylko Counter-Strike'owi - link na dole strony, czyli "vibranceGUI Version 1 Download (CS:GO only)".

vibranceGUI wersja dla CSGO

WAŻNE - by wszelkie ustawienia poprawnie działały, nie zamykaj VibranceGUI przed uruchomieniem gry. Zminimalizuj program i włącz CS-a. Proste, prawda?

VibranceGUI - pytania i odpowiedzi

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie użytkowania tego programu, to zadajcie je w komentarzu poniżej materiału. Przygotowałem także krótkie Q&A;, które może Wam wyjaśnić kilka istotnych kwestii.

Czy mogę dostać bana za korzystanie z VibranceGUI?

Tego typu programy czasem rodzą wątpliwości - czy jest ryzyko dostania za nie VAC bana? W przypadku VibranceGUI nie musicie się o nic martwić. Już od lutego 2014 roku, Steam nie ma nic przeciwko korzystaniu z VibranceGUI. Szczegóły znajdziecie w tym wątku na Steamie.

Nie mogę uruchomić VibranceGUI - co robić?

Najprawdopodobniej nie masz zainstalowanego Microsoft .NET Framework 4.

Czy korzystanie z VibranceGUI obniży liczbę FPS-ów?

Według twórców programu - nie. Są jednak komentarze od niektórych graczy, którzy twierdzą, że mają mniej fpsów przy korzystaniu z programu. Najlepiej sprawdzić samemu.

Czy polecasz korzystanie z VibranceGUI?

Jak najbardziej. Zachęcam do samodzielnego testowania VibranceGUI. Wiadomo, na początku może być ciężko przyzwyczaić się do tak żywych kolorów, ale dzięki nim rzeczywiście można w wielu sytuacjach lepiej zobaczyć wroga.

blog comments powered by Disqus
Lepsze kolory w CS:GO - VibranceGUI - Poradnik