PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Przedstawiamy najlepsze odkurzacze pionowe Zelmer

Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Przedstawiamy najlepsze odkurzacze pionowe Zelmer

Przygotuj się na rewolucję w czyszczeniu swojego domu! Jeśli sprzątanie do tej pory kojarzyło Ci się jedynie z nieprzyjemnym obowiązkiem, najwyższa pora to zmienić. Wyobraź sobie odkurzacz, który jest nie tylko niezwykle skuteczny, lecz także łatwy w użyciu i poręczny… Wyobraź? STOP! Nie musisz sobie nic wyobrażać. W ofercie Zelmer znajdziesz modele, dzięki którym sprzątanie stanie się dla Ciebie bardzo przyjemne.

Odkurzanie przy pomocy odkurzacza Zelmer

Czy czujesz, że Twój tradycyjny odkurzacz jest nieporęczny, ciężki i uciążliwy do  przechowywania? Już teraz możesz pozbyć się tych problemów dzięki odkurzaczom  pionowym Zelmer, które na zawsze zmienią Twoje podejście do sprzątania! Dzięki ich  nowoczesnemu designowi i zaawansowanej technologii odkurzanie stanie się przyjemnością,  a nie przykrym obowiązkiem.

Wykorzystanie węża w odkurzaczu Zelmer

Co warto wiedzieć o odkurzaczu pionowym? Czym różni się od tradycyjnego urządzenia?

Odkurzacze pionowe różnią się od tradycyjnych odkurzaczy w wielu aspektach i pozwalają  wygodnie i efektywnie usunąć kurz z mieszkania. Dzięki swojej pionowej konstrukcji  odkurzacze te są bardziej poręczne, zwrotne i łatwiejsze do manewrowania, co ułatwia  dotarcie w trudno dostępne miejsca, takie jak np. przestrzeń pod meblami czy wzdłuż ścian. To jednak niejedyne różnice, o których należy wiedzieć!

Odkurzacze pionowe są też znacznie lżejsze od tradycyjnych. Można więc bez wysiłku je  przenosić czy wnosić po schodach. Odkurzacz pionowy łatwo też zamienisz w jeszcze  bardziej poręczny odkurzacz ręczny, którym wysprzątasz cały środek auta. 

Wyciąganie baterii w odkurzaczu Zelmer

Odkurzacze pionowe są zasilane przez akumulatory. Nie potrzebują więc – w odróżnieniu od  tradycyjnych – stałego dostępu do kontaktu. Inne cechy i zalety odkurzaczy pionowych, na  które warto zwrócić uwagę, to: 

  • wygodna pozycja sprzątania – konstrukcja odkurzacza pionowego sprawia, że Twoje plecy są wyprostowane – nie obciążasz więc kręgosłupa w trakcie sprzątania; 
  • szeroki zakres pracy – za pomocą odkurzacza pionowego nie tylko usuniesz kurz z  podłogi, lecz także wyczyścisz fotele w aucie, odświeżysz klawiaturę komputera, odkurzysz materac, kanapę, firany, zasłony oraz ramy obrazów; 
  • pojemny zbiornik – dzięki niemu nie musisz się martwić wymianą worków czy  szukać akcesoriów pasujących idealnie do Twojego urządzenia; zbiornik jest łatwy w  opróżnianiu – wystarczy jeden przycisk, aby wyrzucić zawartość do kosza na śmieci. 

Najlepsze odkurzacze pionowe – poznaj urządzenia marki Zelmer 

Jeśli szukasz idealnego odkurzacza pionowego, koniecznie musisz poznać urządzenia marki  Zelmer. Jest to renomowany producent sprzętu AGD, który od lat cieszy się zaufaniem  klientów dzięki swojej niezawodności. Odkurzacze pionowe Zelmer to wysokiej jakości  produkty oferujące zaawansowane funkcje, doskonałą moc ssania i wygodę użytkowania. Przekonaj się, dlaczego odkurzacze pionowe Zelmer są tak wysoko oceniane przez klientów i  ekspertów. 

Odkurzacz pionowy Wiktor – najważniejsze właściwości urządzenia 

Wiktor to zaawansowany odkurzacz pionowy marki Zelmer, który zapewnia wyjątkową  wydajność i niezawodność. Został zaprojektowany z myślą o najnowszych potrzebach  użytkowników. Jakie dokładnie zalety ma odkurzacz Wiktor? 

To m.in.: 

  • 4-stopniowy system filtracji Honey HEPA, który wyłapuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu i alergeny, 
  • teleskopowa rura, dzięki której można dostosować wysokość odkurzacza do swojego  wzrostu (aż 13 ustawień długości od 89 do 113 cm), 
  • elektroszczotka LED, dzięki której zauważysz nawet najmniejszy pyłek na podłodze. 

Odkurzacz Wiktor ma także pojemny zbiornik 0,8 litra, łatwą regulację mocy ssania oraz elastyczny wąż, który świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu trudno dostępnych miejsc. 

Odkurzacz pionowy Karol – czym wyróżnia się ten sprzęt? 

Model Zelmer ZSVC925F to doskonałe połączenie nowoczesnego designu, zaawansowanych  technologii i niezawodności, które sprawiają, że odkurzanie staje się wygodne i skuteczne.  Wyposażony w silnik BLDC z technologią cyklonową odkurzacz Karol doskonale radzi  sobie ze wszelkimi rodzajami podłóg, od dywanów po twarde powierzchnie.

Duży zbiornik na kurz o pojemności 0,8 litra oraz 4-stopniowy system filtracji gwarantują skuteczną  eliminację zanieczyszczeń z powietrza i łatwe czyszczenie filtra. Ponadto odkurzacz pionowy  Karol jest wyposażony w składaną rurę, dzięki której wygodnie oraz bez obciążania pleców  odkurzysz przestrzeń pod meblami i w innych trudno dostępnych miejscach. W tym urządzeniu jest również dostępna elektroszczotka LED, która dokładnie oświetla czyszczoną  powierzchnię. 

Odkurzacz pionowy – jaki wybrać i co oznaczają zastosowane technologie? 

Karol czy Wiktor – który z tych odkurzaczy jest stworzony dla Ciebie? Żeby ułatwić Ci  podjęcie decyzji, przygotowaliśmy tabelkę z zestawieniem najważniejszych cech i funkcji  tych urządzeń.

Odkurzacz WiktorOdkurzacz Karol
Napięcie25,9 V25,9 V
Maksymalny czas pracy32 min.30 min.
Czas ładowania260 min.240 min.
Pojemność zbiornika0,8 l0,8 l
Liczba prędkości pracy22
TechnologieDigital Power, Long4UFlex4U, Digital Power
Teleskopowa ruraTakNie
Składana ruraNieTak
Rodzaj filtraHEPA, 4-stopniowy system filtracjiHEPA, 4-stopniowy system filtracji
Oświetlenie LEDTakTak
Dostępne szczotki i ssawkiElektroszczotka, szczotka szczelinowa, ssawka 2 w 1Elektroszczotka, szczotka szczelinowa, ssawka 2 w 1
Wbudowany odkurzacz ręcznyTakTak
Możliwość montażu na ścianieTakTak

Odkurzacze pionowe Zelmer zostały wyposażone w technologie Digital Power i Long4U lub  cyklonową. Co oznaczają te nazwy? 

  • Digital Power to technologia bardzo wydajnego i wytrzymałego silnika bezszczotkowego. Gwarantuje ona wysoką moc urządzenia zapewniającą skuteczne i  dokładnie działanie na każdej powierzchni, a także moc ssania utrzymującą się na tym  samym poziomie.  
  • Elastyczny wąż Long4U dołączony do zestawu pozwoli skutecznie odkurzyć każdą  przestrzeń w domu. Dzięki niemu dotrzesz w różne zakamarki bez żadnego wysiłku.  Bez problemu odkurzysz za jego pomocą samochód, a nawet klawiaturę laptopa. 
  • Technologia cyklonowa to rozwiązanie, na które powinni zwrócić uwagę zwłaszcza  alergicy. Jeśli więc Ty lub ktoś w Twojej rodzinie mierzy się z tym problemem, technologia cyklonowa znacznie ułatwi codzienne obowiązki. Dzięki niej zanieczyszczenia trafiają do pojemnika, gdzie są oddzielane – za pomocą cyklonowego ruchu powietrza – a następnie filtrowane w metalowym filtrze o strukturze plastra miodu. Na koniec kurz i pyłki są przerzucane przez dwa filtry HEPA  wyłapujące nawet najmniejsze cząsteczki zanieczyszczeń.

Wydłużanie rury w odkurzaczu Zelmer

Odkurzacze pionowe – nie tylko wygoda użytkowania, lecz także łatwe przechowywanie 

Do tej pory korzystałeś tylko z odkurzacza tradycyjnego? Możliwe, że trudno było Ci znaleźć  miejsce do jego przechowywania – zwłaszcza jeśli nie miałeś do dyspozycji odrębnego  pomieszczenia gospodarczego. Odkurzacze pionowe Zelmer doskonale rozwiążą ten problem.

Zelmer odstawiony przy ścianie

Dzięki kompaktowym rozmiarom urządzenia zajmują minimalną ilość miejsca – odkurzacz zmieści się w łazience czy nawet za zasłonką – wystarczy, że zamontujesz dołączony do  urządzenia uchwyt. Przy wyborze lokalizacji zwróć jedynie uwagę, aby w pobliżu znajdował  się kontakt, z którego będziesz mógł ładować urządzenie. 

Odkurzacze pionowe marki Zelmer to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią  sobie przede wszystkim wygodę użytkowania i wysokiej jakości sprzęt oraz dbają o jego  łatwe przechowywanie. Wyróżniają się one na rynku jako nie tylko praktyczne, lecz także  stylowe urządzenia do sprzątania. Niezależnie od rozmiaru Twojego mieszkania czy domu,  będą doskonałym wsparciem w utrzymaniu czystości. Daj sobie ułatwić codzienne sprzątanie,  wybierając odkurzacze pionowe marki Zelmer!

Materiał gościnny, przygotowany przez producenta w ramach płatnej współpracy.

blog comments powered by Disqus
Jaki odkurzacz pionowy wybrać? Przedstawiamy najlepsze odkurzacze pionowe Zelmer