PODPOWIEDZI:

7 Najlepszych Gier W Klimacie Drugowojennym

7 Najlepszych Gier W Klimacie Drugowojennym

Kiedyś wszystkie najlepsze FPSy były osadzone w klimatach II Wojny Światowej. Od kilku lat, ten temat został już zapominany przez twórców gier. Tworzą historię w niedalekiej przyszłości, bardziej nowoczesne konflikty. Osobiście, brakuje mi trochę gier drugowojennych. Zapraszam na zestawienie najlepszych 7 gier w tym klimacie!

1. Call of Duty: United Offensive

Jak na razie pierwszy i ostatni dodatek w historii serii. United Offensive rozbudowywała pierwszą część, dodając więcej tego samego. Nowe kampanie: rosyjska, amerykańska i brytyjska. Najbardziej podobała mi się ta ostatnia. W niej lecieliśmy bombowcem, później pomagaliśmy partyzantom. Ta część bardziej podobała mi się od jedynki. Mogła być śmiało zupełnie nową grą niż dodatkiem.

Call of Duty: United Offensive

2. Medal of Honor: Allied Assault

Seria Medal of Honor ma niezwykle dużo gier w klimacie II Wojny Światowej. Jednak to Allied Assault, pamiętam najmilej. Ten FPS wprowadzał nowe standardy w tym gatunku. Kampania była ciekawa i dość długa. Misje były zróżnicowane i ładnie wyglądające. Niestety gra miała dość duże wymagania jak na tamte czasy. Jednak warto było w nią zagrać chociażby ze względu na lądowanie na plaży Omaha.

Medal of Honor: Allied Assault

3. Sniper Elite V2

Moja najbardziej ulubiona część Sniper Elite. To znakomita kontynuacja, która poprawiała wiele błędów poprzedniej część. Sterowanie jak i strzelanie było znacznie poprawione. Misje były ciekawsze i bardziej interesujące. Oprócz samego strzelania mogliśmy zawsze wybrać taktyczne rozwiązanie. Rozkładanie pułapek czy próba odwrócenia uwagi wrogów. Do tego ten niesamowity rentgen kiedy pocisk trafiał w ciało przeciwnika!

Sniper Elite V2

4. Return to Castle Wolfenstein

W tej grze wcielamy się w postać B.J. Blazkowicza. Przechodzimy naprawdę niezwykle długą kampanie dla pojedynczego gracza. Podobnie jak w MoHu tutaj także mamy zróżnicowane lokacje. Misja z kolejką górską to mój najbardziej ulubiony etap. Gra jest w klimacie II Wojny Światowej, ale mamy także styczność z zaawansowaną technologią. Do tego możemy dodać znakomity tryb Multiplayer. Na serwerach nadal gra olbrzymi ilość graczy.

8 Programów, Które Odeszły Do Lamusa

Return to Castle Wolfenstein

5. The Saboteur

To aż dziwne, że nie powstaje kolejna część The Saboteur. Ta gra to połączenie Assasyna Creeda i GTA. Główny bohater potrafi wspinać się po budynkach, walczyć w ukryciu czy jeździć samochodami. Niezwykle podobał mi się tutaj czarno-biały filtr jak ze starych filmów. Szkoda tylko, że jak udawało nam się przegonić nazistów zmieniały się kolory. Pozycja obowiązkowa dla tych co jeszcze nie mieli okazji pograć w ten tytuł!

The Saboteur

6. UberSoldier

Swój pierwszy kontakt z UberSoldier wspominam dość dobrze. Długa kampania dla pojedynczego gracza bez wątpienia na plus. Do tego dodajmy system apteczek, specjalne moce głównego bohatera i mamy dość dobrą grę. Jeszcze aż tak bardzo niezestarzała się grafika!

UberSoldier

7. Enemy Front

Przez wielu Enemy Front została bardzo nisko oceniona. Jednak warto dać tej grze szanse. To całkiem interesująca gra w klimacie II Wojny Światowej. Misje możemy przejść na dwa sposoby: na Rambo i po cichu. Oba rozwiązania miały swoje plusy i tylko od nas zależało co wybierzemy. Kampania wcale nie była taka zła, dodatkowo otrzymywaliśmy DLC z dodatkowymi misjami.

6 Kontynuacji Gier Na Które Czekam

Enemy Front

blog comments powered by Disqus
7 Najlepszych Gier W Klimacie Drugowojennym