PODPOWIEDZI:

Piątkowe Granie #6 – Deep Dungeons of Doom

Piątkowe Granie #6 – Deep Dungeons of Doom

Lubicie lochy i walki z potworami? Zapraszam was na kolejny odcinek Piątkowego Grania!

Po ciężkim tygodniu, lubię zrelaksować się przy mniejszych i mniej skomplikowanych tytułach. Deep Dungeons of Doom jest jedną z takich gier. W sam raz nadają się na weekend czy Halloween.

Deep Dungeons of Doom 2

W grze wcielamy się w jedną z trzech postaci: Krzyżowca, Najemnika i Widźmy. Każdy z bohaterów posiada inne unikatowe umiejętności. Dobrze, że mamy wybór stylu gry jaki chcemy przybrać. Przez większość czasu grałem Krzyżowcem. Jest to dość mocny rycerz, u którego magia ma znaczenie drugorzędne. Ma dużo punktów życia, a gra DDD jest niezwykle wymagająca.

Deep Dungeons of Doom 6

Poruszamy się po dość dużej mapie. Oprócz miejsc, gdzie znajdziemy misje do wykonania przyjdzie nam odwiedzić także sklepy. Tam możemy za pieniądze kupić wyposażenie i mikstury, które będą przydatne podczas przechodzenia gry. Do odblokowania nowych lokacji będziemy musieli przejść te wcześniejsze.

Deep Dungeons of Doom 1

Polecane zestawy komputerowe

Walczymy na planszy z jednym przeciwnikiem. Do naszych ruchów należy wyprowadzanie ciosów i blokowanie się. Będziemy musieli poświęcić dużo czasu, aby poznać słabe strony przeciwników. Dokładnie wiedzieć, kiedy będą atakować, byśmy w odpowiednim czasie zareagowali. Tak samo musimy atakować, większość przeciwników często próbuje unikać obrażeń. Walki z bossami to już prawdziwa jatka. Stwory te są unikatowe przez co mają własną paletę ruchów i zachowań. Oprócz samych przeciwników możemy spotkać także postacie niezależne. Kupcy, osoby wyjaśniające nam niektóre elementy rozgrywki i mnisi, przy których dzieją się dziwne rzeczy. Możemy otrzymać jakiś przedmiot czy zostać uleczonym.

Deep Dungeons of Doom 4

Po potyczka bardzo często otrzymujemy złoto niezbędne do dalszego rozwoju bohatera. Niekiedy pozyskamy przedmiot, który zwiększy nasze współczynniki. Możemy także awansować na wyższe poziomy i zwiększać umiejętności bohatera. Między innymi: siłę ciosu, długość paska zdrowia, magię i szybkość. W tym elemencie należy eksperymentować w zależności od postaci i stylu gry.

Deep Dungeons of Doom 3

Osobiście nie przepadam za tego typu grami. Jednak w Deep Dungeons of Doom grało mi się dość dobrze. Za sprawą dobrego sterowania, świetnej pikselowatej grafice i sporym wachlarzu możliwości. Trzy unikatowe postacie, na pewno nam się nie znudzą i potrafią dodać smaczku podczas przechodzeniu gry. Produkcja dostępna jest na Steam i platformach mobilny: iOS i Android. Polecam zagrać i zakosztować się w Głębokich Lochach Zagłady!

Deep Dungeons of Doom 5

Piątkowe Granie #5 – Escape Goat 2

Ocena: 4.5/5

blog comments powered by Disqus
Piątkowe Granie #6 – Deep Dungeons of Doom