PODPOWIEDZI:

10 Rzeczy, Które Będą Ci Potrzebne Do Pracy W Domu

10 Rzeczy, Które Będą Ci Potrzebne Do Pracy W Domu

Praca zdalna często jest tak samo efektywna co praca w firmie. Także coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Taki sposób pracy ma oczywiście swoje plusy i minusy. W naszym artykule chcemy Państwu przedstawić rzeczy, które sprawią, że praca w domu będzie o wiele bardziej komfortowa a zadania, które mamy powierzone zrobimy bez żadnego problemu.

Biurko

Biurko to jeden z kluczowych elementów pracy w domu. Mebel ten powinien być na tyle szeroki, by z powodzeniem zmieścił się na nim jednocześnie laptop, dokumenty, czy też kubek z pobudzającą kawą. W trosce o nasz kręgosłup powinniśmy zaopatrzyć się w biurko z regulacją wysokości. Nie obciążamy nadmiernie kręgosłupa, gdyż regulacja wysokości pozwala nam na zmianę pozycji z siedzącej na stojącą i odwrotnie.

biurko

Fotel

Kolejną ważną rzeczą do pracy w domu jest wygodny fotel. Powinien mieć on regulowaną wysokość oraz regulowane wygodne oparcie do tego najlepiej z podgłówkiem. Warto też zwrócić uwagę na jego twardość, gdyż byt miękki wywołuje senności, a zbyt twardy może spowodować ból pleców, czy też kości ogonowej.

Fotel

Oświetlenie

Jeśli chodzi o oświetlenie to warto zainwestować w lampkę, która oświetli tylko te przedmioty czy dokumenty, z których korzystamy. Natomiast barwa światła powinna być zbliżona do naturalnego (nie za jasna, nie za ciemna).

LAmpka

Notebook

Notebook jest niezastąpiony do pracy zdalnej. Znacznie mniejszy od komputera stacjonarnego, a nie odbiega funkcjonalnością w żaden sposób i co jest największą jego zaletą możemy go zabrać jak i postawić wszędzie. W urządzeniu tym możemy tak naprawdę prowadzić całą firmę, mieć najpotrzebniejsze dokumenty, zdobywać za jego pośrednictwem różnego rodzaju informacje oraz mieć kontakt praktycznie z każdym człowiekiem niezależnie od tego, gdzie jest.

Note

Przenośny dysk twardy

Przenośny dysk twardy to pamięć masowa do przechowywania danych. Także, jeśli mamy sporo dokumentów czy plików warto zaopatrzyć się w to urządzenie, gdyż jest w stanie pomieścić dużo danych nie obciążając komputera. Urządzenia te są mniej podatne na wstrząsy i utratę danych.

Dysk

Smartphone

Prawdą jest, iż telefon jest używany zarówno w pracy jak i prywatnie. Dzięki niemu możemy się kontaktować, a gdy jest smartphonem wykorzystać go na wiele sposobów w zależności od naszych potrzeb. Do pracy polecamy szczególnie smartphony z dużym czytelnym wyświetlaczem (spokojnie mogą zastąpić tablet oraz zastąpić w niektórych rzeczach komputer) oraz z wytrzymałą baterią, która wytrzyma niejedną biznesową rozmowę.

Smart

Słuchawki

Słuchawki są przydatnym urządzeniem, jeśli chcemy odciąć się od otaczającego nas w domu harmidru. Bardzo dobre słuchawki nie dopuszczają hałasów zewnątrz dzięki temu możemy skupić się maksymalnie na pracy.

Słuchawki

Drukarka

Pracując w domu niejednokrotnie musimy mieć dokumenty, czy też informacje w formie papierowej, Drukarka powinna działać szybko, dokładnie oraz być prosta w obsłudze.

dru

Niszczarka

Gdy już mamy dokumenty w formie papierowej i nie chcemy, by dostały się w niepowołane ręce. Dokumenty dotknięte tym sprzętem są bardzo trudne do odtworzenia.

Niszczarka

Ekspres do kawy

Kiedy mamy kryzys podczas dnia nic lepiej nas nie pobudzi jak dobra, mocna kawa. Przyjemnością też jest wypicie tego płynu podczas wykonywania pracy. Warto zaopatrzyć się w najlepszy możliwy ekspres do kawy, który przygotuję kawę nie gorszą niż z włoskiej kawiarni.

Ekspres

blog comments powered by Disqus
10 Rzeczy, Które Będą Ci Potrzebne Do Pracy W Domu