PODPOWIEDZI:

Najlepsze Gry Zapowiedziane Na Targach E3

Najlepsze Gry Zapowiedziane Na Targach E3

Konferencje na E3 mamy już za sobą. Najwięksi giganci zaprezentowali swoje produkty, które wkrótce mają trafić do miłośników gier. Targi co prawda się jeszcze nie zakończyły, dopiero teraz zaczną się prezentacje jak i możliwość zagrania, przedpremierowo w niektóre tytuły. Jesteście ciekawi jakie gry zrobiły na mnie największe wrażenie podczas tegorocznych targów e3?

1. Doom 4

Zaczynamy niezwykle mocno. To, że Doom 4 jest tworzony nie miałem żadnych wątpliwości. Nie spodziewałem się jednak, aż takiej petardy! Świetnie nawiązanie do drugiej części, masa potworów jak i genialna rzeźnia na ekranie. Po krótkim gameplayu widać, czego można się spodziewać. Trzeci Doom starał się być straszakiem z perspektywy pierwszej osoby. Doom 4 natomiast nie wydaje się być horrorem. Na pewno będziemy mogli liczyć na dynamiczną walkę, rozwałkę i masę broni. Do tego świetny level desing i ta grafika napędzana silnikiem idTech 6. Jak dla mnie, jest to czarny koń tych targów. Szkoda, tylko że muszę czekać aż do wiosny 2016. Będę to musiał jakoś przeżyć.

Polecane: 6 Najlepszych Polskich Gier

2. Star Wars Battlefront

EA natomiast pokazał gameplay multiplayer z gry Star Wars Battlefront. Ma to być taki Battlefield w klimatach Gwiezdnych Wojen. Jak dla mnie bomba, do tego gra prezentuje się znakomicie. W jednym z filmów promocyjnych mogliśmy zobaczyć bitwę na planecie Hoth. Nie mogę się już doczekać kiedy będę mógł polatać z X-wingiem.

3. Mirror’s Edge

Na poprzednich targach E3 zobaczyliśmy zapowiedź Mirror’s Edge. W tym roku natomiast już trochę więcej gameplaya. Twórcy zapowiadają sporo zmian, które na razie mi odpowiadają. Gra ma mieć większy świat i lokacje mają się doczytywać podczas rozgrywki. Sama bohaterka Faith, przeszła lekką metamorfozę i wydaje mi się, że jest bardziej wysportowana niż ostatnio. Misje rozgrywać się będą zarówno w nocy jak i podczas dnia. Oby EA nie zepsuło tej marki.

4. Need for Speed

Nie sądziłem, że będę kiedyś zainteresowany nowym Need for Speedem podczas targów E3. Po krótkim filmiku widać, że seria ma się dobrze. Twórcy celowo zrezygnowali z corocznego wydawania tego tytułu, to był bardzo dobry ruch. Gracze stęsknili się za serią, a sami developerzy mieli więcej czasu na rozplanowanie swojej gry. Najnowszy Need For Speed będzie dziedziczył wszystko co najlepsze w tej serii. Nielegalne wyścigi, ucieczka przed policją i tunning samochodów.

Polecane: Kup Grę Need for Speed!

5. Tomb Raider

Na konferencji Microsoft mogliśmy zobaczyć sporo nowych gier. Jednak to Tomb Raider zrobił na mnie największe wrażenie. Tytuł wygląda niesamowicie! Materiał jest niezwykle filmowy, pozostaje mieć nadzieję, że tak będzie wyglądała cała gra. W sumie byłby zadowolony gdyby interfejs został ograniczony do minimum i rozgrywka przypominałaby film.

Co ciekawe Xbox One pozwoli na wsteczną kompatybilność gier z Xbox 360. To dość ciekawe rozwiązanie, ale czy firmie nie brakuje tytułów ekskluzywnych, ze muszą się ratować klasykami?

6. For Honor

Dość mocno rozczarowałem się po konferencji Ubisoft. Spodziewałem się petardy i się zawiodłem. Co roku Ubisoft prezentował jaką nową grę. W tej odsłonie targów E3, brakowało mi takiego porządnego tytułu. Czekałem na zapowiedź nowego Prince of Persia, a nie odcinania kuponów, pokoju nowego Assasins Creeda czy Anno. Jedyna gra jak zrobiła na mnie wrażenie to For Honor. Widać, że walka nie jest dość realistyczna, ale niezwykle widowiskowa. Do tego przepięknie wygląda graficznie. Niestety zostało bardzo mało zaprezentowane gry i nie wiadomo czym do końca ma być jeszcze For Honor. Prędzej czy później na pewno się dowiemy.

Polecane: TOP 5 Premier Gier - Czerwiec 2015 - Batman: Arkham Knight, Heroes of the Storm i Kholat

7. Uncharted 4

Na konferencji Sony pojawiło się także sporo gier. Niektóre z nich to tytuły wieloplatformowe, które trafią na inne urządzenia. Z tytułów ekskluzywnych spodobał mi się Uncharted 4. Ma to być pierwsza gra z tej serii na konsolę PS4. Wygląda jak i zapowiada się niesamowicie. Aż żałuję, że nie posiadam konsoli, bo bardzo bym chciał zagrać w ten tytuł. Gorąco zapraszam do obejrzenia materiału wideo.

To byłoby na tyle. Te siedem gier co wymieniłem zrobiło na mnie największe wrażenie i chciałbym móc już w nie zagrać. Jestem ciekaw także waszych typów, je możecie wymienić w komentarzu :)

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Gry Zapowiedziane Na Targach E3