PODPOWIEDZI:
Zapraszamy do świata Götze & Jensen / Setti+ wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Jak Usunąć Powiadomienie O Aktualizacji Windows 10? - #VTips #4

Jak Usunąć Powiadomienie O Aktualizacji Windows 10? - #VTips #4

Windows 10 jest już na rynku trochę czasu, ale z pewnością nie wszyscy postanowili na niego przejść. Wtedy irytować mogą ciągłe powiadomienia o aktualizacji naszego systemu. Mamy jednak na to sposób, o którym mowa w poniższym poradniku.

Irytujące powiadomienia

Powiadomienia, które wiążą się z naszym systemem operacyjnym są często przydatne. Przypominają o istotnych rzeczach lub aktualizacjach systemu. Czasem potrafią jednak irytować.

Prosty i Szybki Sposób Na Transfer Dużych Plików!

Już jakiś czas temu powszechne było powiadomienie o nowym systemie operacyjnym Microsoftu - Windowsie 10. Nie wszyscy postanowili jednak na niego od razu przejść. Niektórzy pozostali przy swoim starym systemie (np. ja). Druga sprawa, że sama aplikacja nie pozbawiona jest pewnych bugów, a crashe to nic przyjemnego. Powiadomienie jednak zostało, a jak je szybko usunąć i zaoszczędzić sporo nerwów przed PeCetem? Zostańcie z nami.

Usuwanie powiadomienia o aktualizacji systemu

Na samym początku powinniśmy zajrzeć do panelu sterowania. Następnie wchodzimy w programy i funkcje. Po lewej stronie dostępna jest opcja Wyświetl zainstalowane aktualizacje - klikamy w nią.

W tym momencie przyda nam się wyszukiwarka w Windowsie - prawy górny róg. Wpisujemy w niej kod KB3035583. Dzięki temu wyszukamy odpowiednią poprawkę.

Tutaj kupisz Windowsa 10!

Naszym oczom ukaże się stosowna aktualizacja odpowiedzialna za nachalne powiadomienia. Z uśmiechem na twarzy możemy ją odinstalować. Wskazany jest też restart komputera.

To jeszcze nie koniec!

Niestety, powiadomienia o zaktualizowaniu naszego systemu do Windowsa 10 mogą powrócić - przy kolejnej aktualizacji. Jak uniknąć ponownego pobierania tego upierdliwego elementu? Musimy go ukryć.

Trzeba w tym celu udać się do Windows Update. Znów wejść do poprawki o numerze KB3035583 i kliknąć ukryj aktualizację. To tyle, jesteśmy już wolni od omawianej aktualizacji.

blog comments powered by Disqus
Jak Usunąć Powiadomienie O Aktualizacji Windows 10? - #VTips #4