PODPOWIEDZI:

Przegląd Ciekawych Aplikacji na iPada Pro 9,7" (iOS)

Przegląd Ciekawych Aplikacji na iPada Pro 9,7" (iOS)

W poprzednim odcinku o iPadzie opowiadaliśmy Wam między innymi, o nietypowych zastosowaniach iPada Pro, takich jak wykorzystanie go, jako tabletu graficznego czy maszyny do tworzenia muzyki. Dzisiaj na tapetę bierzemy 5 ciekawych aplikacji z AppStore, które działają bezpośrednio na tablecie.

AirPano TravelBook

AirPano TravelBook, to aplikacja dla tych, którzy lubią podróżować, ale niekoniecznie mają czas lub chęci na oderwanie się od swojego tabletu. Program ten wyróżnia się przepięknym interfejsem, który oparty jest o trójwymiarową książkę.

AIRPANO TRAVELBOOK

Przewijając kolejne strony wyszukujemy interesujących nas miejsc, a klikając w nie, właśnie tam się przeniesiemy. To wszystko za sprawą wysokiej jakości zdjęć wykonanych w 360°. Całość okraszona jest krótkimi notatkami, które wprowadzają w klimat danej lokalizacji.

Ulysses

Microsoft Word jest również dostępny na iOS i OSX, ale jedną z poważnych alternatyw jest program o nazwie Ulysses. Również zainstalujemy go na wszystkich urządzeniach spod znaku Apple, a co więcej synchronizuje się także z chmurą iCloud.

ULYSSES

Elastyczny interfejs pozwala na aranżację w zależności od personalnych wymagań użytkownika. Ulysses oferuje porównywalne możliwości edycji, co Word i również pozwala na zapisywanie plików do wielu formatów.

iPad Pro

2Do

Z kolei 2Do to chyba jedna z najbardziej przejrzystych aplikacji z kategorii produktywność na iOS. Swoje skrzydła rozwija ona właśnie na dużym ekranie iPada. Dostęp do zadań, notatek, przypomnień i kalendarza w jednym miejscu jest niezwykle wygodne.

2DO

Interfejs jest bardzo elastyczny i można go zaaranżować według własnego uznania. Na dodatek dostosuje się też on, jeżeli uruchomimy tryb wielu okien – podczas gdy rozszerzymy drugi program, 2Do przestawi swoje moduły, tak aby użytkownikowi było najwygodniej.

GarageBand

GarageBand zapewni niezwykłe wrażenia dla fanów muzyki. Dzięki temu oprogramowaniu będziemy mogli wejść w rolę producenta muzycznego i stworzyć swój autorski utwór.

GARAGEBAND

Program daje dostęp do różnego rodzaju instrumentów i sampli, pozwoli na operowanie na wielu ścieżkach, którymi będzie można zarządzać na 9,7-calowym ekranie iPada Pro. W przypadku tego tabletu również odsłuch nie będzie stanowić problemu, bowiem mamy przecież na pokładzie aż 4 głośniki.

iPad Pro - promocja

Procreate

Procreate to aplikacja, która świetna działa razem z rysikiem Apple Pencil, który przecież współpracuje z iPadem Pro 9,7”. W obszarze galerii możemy utworzyć pusty arkusz o wymiarach ekranu Retina, ale także innych rozdzielczościach, np. Full HD, ale co ciekawsze, można tam ujrzeć prace wykonane w tym programie przez innych użytkowników.

PROCREATE

Procreation pozwala na szerokie dostosowanie ustawień i konkretnych narzędzi wykorzystywanych do rysowania. Wybierać można spośród różnego rodzaju pędzli, ołówków czy tuszy. Co ważne naturalnie aplikacja ta wspiera czujnik nacisku Apple Pencil, stąd można tutaj pokusić się o naprawdę dokładne i profesjonalne prace graficzne. Po zakończeniu rysowania, obrazek można łatwo eksportować do formatu finalnego lub w sposób edytowalny, aby całość podrasować lub dokończyć na komputerze.

>>> Najlepsze rankingi tabletów!

To byłoby na tyle, w tym przeglądzie aplikacji na iPada Pro. Jeżeli macie swoje propozycje ciekawych programów, to zostawcie je w komentarzach poniżej. Zostawcie też łapkę w górę, jeśli chcecie w przyszłości oglądać więcej tego typu filmików, również w temacie systemu Android.

Sprawdź również:

blog comments powered by Disqus
Przegląd Ciekawych Aplikacji na iPada Pro 9,7" (iOS)