PODPOWIEDZI:

5 Rzeczy, Które Zrobisz Tylko na Nowym Ipadzie Pro 9,7 Cala!

5 Rzeczy, Które Zrobisz Tylko na Nowym Ipadzie Pro 9,7 Cala!

Jeden z naszych redaktorów postanowił sprawdzić, co wyróżnia tablet iPad Pro 9,7 na tle konkurencji. Zobaczcie więc unikalne cechy tego nietuzinkowego urządzenia!

1. Nakręcisz Film w 4K w wysokiej jakości. Pozwoli ci na to obiektyw porównywalny z tymi, które montowane są w najnowszych iPhoneach. Następnie dodasz parę ujęć z przedniej kamerki, która również została sporo ulepszona względem poprzednich iPadów - teraz śmiało może konkurować z tą zamontowaną w Iphonie 6s. Na koniec wszystko zmontujesz bezpośrednio na swoim iPadzie Pro dzięki aplikacji iMovie, która bez problemu pozwoli złożyć ci wszystko w wymarzony film.

Sprawdź Ceny iPada Pro 9.7" ►

2. Odpalisz AutoCada 360 i zaprojektujesz co tylko zechcesz. Bez zbędnych spowolnień.Ipad Pro 9,7 cala jest wyposażony w processor A9X dostępny dotychczas w większym Ipadzie Pro. Pozwoli to nie tylko na montaż filmu, ale odpalenie wszelkich wymagających zadań, które dotychczas były zarezerwowane jedynie dla wydajnych laptopów lub komputerów stacjonarnych.

3. Lubisz Akcesoria? My również. Na Ipadzie Pro 9,7 możesz rysować niczym na tablecie graficznym przy użyciu Apple Pencil - prostemu w użyciu rysikowi, który w pełni współpracuje z nowym Ipadem.

Najlepsze rankingi tabletów!

4.Chyba że preferujesz prace biurowe, które dotychczas wykonywałeś na swoim laptopie - z powodu braku multitaskingu i wygodnej klawiatury. Smart Keyboard nada się do tych celów idealnie. Pozwoli napisać ci Maila, stworzyć sprawnie arkusz kalkulacyjny czy po prostu... wykonywać szereg zadań wymagających czegoś więcej, niż tylko interfejsu dotykowego.

5.No i na sam koniec - gry i multimedia! Mocarny procesor Ipada Pro nada się nie tylko do zaawansowanych operacji, ale także do płynnej rozgrywki w grach przeznaczonych jedynie na urządzenia z iOSem. Gdy natomiast znudzi ci się giercowanie i preferujesz coś oglądnąć - możesz podłączyć swojego iPada do AppleTV w salonie i bez problemu przekazać obraz na twój Telewizor. Bez żadnych kabli.

Sprawdź również:

blog comments powered by Disqus
5 Rzeczy, Które Zrobisz Tylko na Nowym Ipadzie Pro 9,7 Cala!