PODPOWIEDZI:

[PREMIERA] Przenośna drukarka oferująca odbitki w najwyższej jakości – Canon

[PREMIERA] Przenośna drukarka oferująca odbitki w najwyższej jakości – Canon

Firma Canon zaprezentowała kompaktową drukarkę fotograficzną SELPHY CP810. Nowe, mobilne urządzenie zapewnia szybki wydruk w najwyższej jakości zarówno w trakcie podróży, jak i w domu. Ta drukarka, zastępująca model SELPHY CP800 jest cieńsza, bardziej poręczna i łatwiejsza w obsłudze, a także wzbogacona o nowe funkcje kreatywne.

SELPHY CP810 jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wygodnej drukarki, która zapewnia wysokiej jakości odbitki w czasie krótszym niż minuta . Nowa lekka konstrukcja to również odpowiednie rozwiązanie dla użytkowników biznesowych, którzy chcą oferować fotografie do dokumentów (ID) lub błyskawiczne wydruki zdjęć.

Zdjęcia można drukować bezpośrednio z kompatybilnych kart pamięci lub z dowolnego urządzenia zgodnego ze standardem PictBridge: aparatu fotograficznego lub kamery. SELPHY CP810 umożliwia także drukowanie z pamięci USB lub telefonów komórkowych poprzez zintegrowany port USB, co daje natychmiastowy wydruk bez potrzeby korzystania z komputera. Łatwa obsługa

Model SELPHY CP810 wyposażono w duży uchylny kolorowy ekran LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7") oraz przyciski zapewniające intuicyjną i komfortową pracę. Aby zwiększyć komfort użytkowania i obsługi można wybrać jeden spośród 13 języków menu.

Zdjęcia jak z fotolabu – w każdym miejscu Drukarka została wyposażona w ulepszoną funkcję Auto Image Optimizer, która wykrywa i koryguje niedoskonałości obrazu. Tym samym pozwala tworzyć wydruki, które wyglądają lepiej niż oryginalny obraz. Udaje się to osiągnąć np. poprzez kontrolę jasności i kontrastu. Użytkownicy mogą zastosować także efekt Smooth Skin, który pozwala wyrównać niedoskonałości na portretach oraz ręczną regulację jasności.

SELPHY CP810

Dzięki zastosowaniu technologii termosublimacji, SELPHY CP810 daje obraz o doskonałej głębi i płynnej gradacji kolorów. Tym samym zapewnia wygląd zdjęć zbliżony do tradycyjnych wydruków z laboratorium fotograficznego, bez konieczności zbędnego oczekiwania. Wydruki są suche i gotowe chwilę po wyjęciu z drukarki, odporne na zadrapania, zacieki i blaknięcie. SELPHY CP810 błyskawicznie drukuje pocztówki (148x100 mm), L (119 x 89 mm) oraz materiały wielkości karty kredytowej (86 x 54 mm). Ponadto drukarka oferuje szereg opcji układu obrazu, w tym Photo ID, który umożliwia wydruk zdjęć legitymacyjnych na jednym arkuszu papieru.

SELPHY CP810 posiada opcjonalny akumulator zasilający NB-CP2L, pozwalający na drukowanie w czasie podróży. Ponadto drukarka może zostać wyposażona w specjalny kabel np. Kensington, zabezpieczający przed nieupoważnionym użyciem. W ramach wyposażenia dodatkowego, dostępny jest specjalny pokrowiec, chroniący urządzenie oraz materiały eksploatacyjne w trakcie pracy w zakurzonym otoczeniu.

blog comments powered by Disqus
[PREMIERA] Przenośna drukarka oferująca odbitki w najwyższej jakości – Canon