PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Oprogramowanie Razer Synapse ułatwi nam śledzenie gwarancji

Oprogramowanie Razer Synapse ułatwi nam śledzenie gwarancji

Firma Razer wprowadza innowację. Oo teraz dzięki aplikacji Razer Synapse 2.0, działającej w chmurze, dzięki któremu w łatwy sposób zarejestrujemy produkt i możemy na bieżąco śledzić pozostały czas gwarancji.

Produkty firmy Razer są na polskim rynku niezwykle popularne.

Firma dba o swoich klientów, między innymi zapewniając dostęp do oprogramowania Synapse 2.0. To praktyczne oprogramowanie zyskało właśnie kolejną funkcję.

Od teraz nie ma potrzeby zbierania i przechowywania paragonów od zakupionego sprzętu. Wystarczy zarejestrować je z Razer Synpase 2.0, wystarczy tylko jeden klik aby dowiedzieć się, ile gwarancji nam jeszcze zostało.


» Genialny keypad - Razer Orbwaver

„Firma Razer dała się poznać jako producent najlepszego i najbardziej innowacyjnego sprzętu do gier na świecie. Od teraz oferujemy także najlepszy i najbardziej intuicyjny system gwarancji.” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer. „Jedną z najsilniejszych motywacji do stworzenia i ciągłego rozwijania naszej chmury było sprawienie, aby nasze produkty wciąż stawały się lepsze – nawet na długo po zakupie. Nowa funkcja gwarancji to jedynie przykład tego, do czego zdolne jest nasze oprogramowanie”.

Razer

Funkcja sprawdzania pozostałej gwarancji działa nawet w trybie offline, połączenie z internetem jest wymagane jedynie do rejestracji produktu.

Oprogramowanie Razer Synapse 2.0 umożliwia skonfigurowanie wszystkich urządzeń i korzystanie z nich, niezależnie od tego gdzie jesteśmy. Wystarczy załadować swój profil, a ustawienia pojawiają się natychmiast. Niedługo Razer uruchomi też opcję sprawdzania gwarancji dla osób nie posiadających Razer Synapse 2.0, za pomocą strony internetowej.

Jednak pobranie oprogramowania Synapse 2.0 jest darmowe i można je w każdej chwili ściągnąć ze strony producenta.

blog comments powered by Disqus
Oprogramowanie Razer Synapse ułatwi nam śledzenie gwarancji