PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

ASUS Eee PC Flare – najszybsze netbooki w wiosennych kolorach

ASUS Eee PC Flare – najszybsze netbooki w wiosennych kolorach

Firma ASUS zaprezentowała nową serię netbooków Eee PC 1025 Flare wyposażonych w procesory Intel Atom Cedar Trail. Doskonałe osiągi, długi czas pracy na baterii, nowe, oryginalne kolory i ciekawy design to najważniejsze wyróżniki nowej serii netbooków ASUSa.

Netbooki ASUS z serii Flare zostały wyposażone w najnowsze, dwurdzeniowe procesory Intel Atom, które zapewniają m.in. lepszą obróbkę grafiki przy mniejszym zużyciu baterii, w porównaniu z poprzednią generacją. Eee PC 1025 wykorzystuje też wyjątkową technologię Super Hybrid Engine II firmy ASUS z funkcją Instant On, która umożliwia wznowienie pracy systemu z trybu uśpienia w 2 sekundy oraz zapewnia do dwudziestu dni pracy w trybie czuwania. Wyjście HDMI pozwala na odtwarzanie filmów Full HD 1080p na ekranie HDTV. Łączenie się z innymi urządzeniami jest proste i wygodne dzięki gniazdom USB 3.0, funkcji DLNA i Wi-Fi Direct.

Zupełnie nowy wygląd, całkiem nowe wnętrze - Netbooki z serii Eee PC 1025 Flare są dostępne w jedenastu wyjątkowych kolorach, takich jak róż, błękit czy fiolet. Netbooki mają również metaliczne wykończenia na pokrywie oraz chromowane detale po bokach urządzenia. Technologia ASUS Super Hybrid Engine II z funkcją Instant On umożliwia Eee PC 1025 wznowienie pracy systemu i powrót z trybu uśpienia w zaledwie 2 sekundy. Netbook wytrzymuje nawet do 21 dni trybie czuwania sprawia, co sprawia że użytkownicy nie muszą martwić się o to, że bateria wyczerpie się nawet podczas długiej podróży. Wbudowane zabezpieczenia pozwalają uniknąć utraty efektów pracy, dokonując automatycznego zapisu danych na dysku, gdy poziom naładowania baterii spadnie poniżej 5 procent.

1025CE Left Back Open small

Bardzo dobre osiągi i długi czas pracy baterii - Seria Eee PC 1025 Flare wyposażona jest w najnowszy dwurdzeniowy procesor Intel Atom Cedar Trail z zegarem 1.8 GHz oraz możliwością zamontowania do 2GB pamięci DDR3. Urządzenia wyposażono również w 500GB przestrzeni dyskowej. Użytkownicy otrzymają również do dyspozycji 3GB przestrzeni dyskowej w chmurze *ASUS WebStorage. Najnowszy procesor Intel Atom oferuje kilkukrotnie szybszą obróbkę grafiki w porównaniu z układami poprzedniej generacji oraz zapewnia pełną obsługę wideo w jakości Blu-ray. Technologia Super Hybrid Engine II gospodaruje energią przedłużając czas pracy baterii nawet do 12 godzin, bez konieczności ponownego ładowania.

Multimedia i udostępnianie danych - Seria Eee PC 1025 Flare pozwala na odtwarzanie filmów w trybie Full HD 1080p. Wbudowane moduły 802.11b/g/n Wi-Fi i Bluetooth 3.0 zapewniają użytkownikom ciągłą łączność, a gniazdo USB 3.0 oferuje dziesięć razy szybszy transfer danych niż USB 2.0. Dzięki obsłudze standardu DLNA, użytkownicy mogą dokonać streamingu muzyki, zdjęć i filmów do dowolnego kompatybilnego urządzenia, np. telewizora. Technologia WiFi Direct umożliwia bezprzewodowe przesyłanie plików pomiędzy netbookami Eee PC 1025 i innymi urządzeniami bez konieczności korzystania z sieci. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie służące do szybkiego transferu danych. Technologia USB Charger+ pozwala ładować urządzenia elektroniczne takie jak smartfony i tablety za pośrednictwem gniazda USB nawet przy wyłączonym netbooku.

Netbooki będą dostępne w Polsce w drugiej połowie 2012 roku.

blog comments powered by Disqus
ASUS Eee PC Flare – najszybsze netbooki w wiosennych kolorach
Autor: Łukasz