PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Smartfony do 1500 zł | TOP 5 | 2018

Nowy wielokanałowy amplituner od Sony

Nowy wielokanałowy amplituner od Sony

Sony DA5700ES, bo o nim mowa, to nowa jakość dźwięku przestrzennego. Konstruktorzy skupili się na podniesieniu dotychczasowej poprzeczki i ustanowieniu nowych standardów w dziedzinie odtwarzania muzyki kina domowego. 7.2-kanałowy dźwięk przestrzenny z możliwością rozszerzenia do 9.2 kanałów wiernie oddaje oryginalną ścieżkę dźwiękową. Innowacyjny tryb „VocalHeight” poprawia brzmienie głosów i zapewnia dobrą słyszalność kluczowych dialogów. Zbudowany z podzespołów najwyższej jakości, produkowany z niezwykłą precyzją. Digital Cinema Auto Calibration EX (DCAC EX) to innowacyjny system, zastosowany w DA5700ES pozwalający na perfekcyjne odtwarzanie dźwięku przestrzennego. Wystarczy podłączyć specjalny mikrofon, ustawić go w miejscu, w którym siedzi użytkownik. System sam obliczy optymalne parametry każdego kanału z uwzględnieniem mocy głośników, odległości oraz ustawienia względem siebie.

Rodem z opery.

Amplituner Sony DA5700ES mile zaskoczy miłośników muzyki klasycznej, pozwalają na wybór dwóch niepowtarzalnych trybów, które wiernie reprodukują akustykę słynnych sal koncertowych. Wystarczy odpowiednio skonfigurować menu, zamknąć oczy i rozkoszować się ciepłem muzyki klasycznej. Do wyboru jest też tryb „True Concert Hall Mapping”, który symuluje akustykę renomowanych sal koncertowych Europy.

Sony DA5700ES

Sony DA5700ES posiada 6 wejść i 2 wyjścia HDMI, jest kompatybilny z technologią 3D. Wygląda niesamowicie, gra tak samo dobrze. Wykonany z podzespołów najwyższej jakości stanowi propozycję dla wymagających słuchaczy. Czas pokaże, czy ustanawianie nowych standardów, o których mówią główni inżynierowie Sony to prawda czy chwyt reklamowy.

Sony DA5700ES

blog comments powered by Disqus
Nowy wielokanałowy amplituner od Sony
Autor: Adam Mazepka