PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Pralek do 2000 zł dla dużych rodzin

Nowe pralki Eco Bubble - rewolucja 15°, duża pojemność i klasa energetyczna A+++

Nowe pralki Eco Bubble - rewolucja 15°, duża pojemność i klasa energetyczna A+++

Samsung rozszerza ofertę pralek z serii Eco Bubble o dwa nowe modele - WF906U4SAWQ oraz WF806U4SAWQ. Dzięki zastosowanej w pralkach technologii pranie jest efektywne nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C. Urządzenia wyposażono w pojemny bęben o ładowności 9 i 8 kilogramów, wyświetlacz LED oraz drzwi ze stali nierdzewnej.

Autorska technologia Eco Bubble zastosowana przez firmę Samsung gwarantuje skuteczność prania i najwyższą ochronę nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki milionom aktywnych bąbelków, które jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania powstają z mieszaniny detergentu i powietrza, ubrania są szybciej i dokładniej wyprane. Zastosowanie innowacyjnej technologii Eco Bubble pozwala na zachowanie idealnej czystości najbardziej delikatnych tkanin pranych nawet w tak niskiej temperaturze jak 15°C.

Nowe modele posiadają specjalnie wyprofilowany bęben Diamond o strukturze powierzchni chroniącej tkaniny przed uszkodzeniem podczas wirowania. Samsung zmniejszył także mniejsze otwory odpływowe o 43% w porównaniu do tradycyjnych pralek, dzięki czemu nie są wypychane na zewnątrz wraz z wypływającą wodą, co chroni je przed zniszczeniem i mechaceniem. Dodatkowym atutem pralek Eco Bubble jest wyjątkowo trwała ceramiczna grzałka, na której nie osadza się kamień. Wielość różnorodnych programów prania umożliwia wybór najlepiej dostosowanego do rodzaju materiału: od dżinsu po jedwabie. Pralki Samsung Eco Bubble pozwalają bez obawy prać w domu nawet nieprzemakalne ubrania typu Gore Tex, które do tej pory trzeba było oddawać do pralni. Służy do tego program Kurtki/płaszcze. W pralkach z tej serii można też zaprogramować własne ustawienia.

Pralki WF906U4SAWQ oraz WF806U4SAWQ zostały wyposażone w wyjątkowo trwały i cichy silnik Digital Inverter, który pracuje bez szczotek, redukując wibracje i hałas. Zastosowana technologia pozwala zagwarantować niezawodną pracę silnika aż przez 10 lat.

samsung

Pralki z serii Eco Bubble to urządzenia, które dzięki nowoczesnym i inteligentnym rozwiązaniom technologicznym pozwalają oszczędzić energię elektryczną. Nowe modele otrzymały klasę energetyczną A+++. Posiadają również funkcję Eco Czyszczenie - za pomocą jednego przycisku umożliwia ona czyszczenie bębna wodą podgrzaną do temperatury 60°C, bez stosowania żadnych dodatkowych substancji chemicznych.

Dodatkowo urządzenia są wyposażone w wyświetlacz LED, który informuje o przebiegu prania oraz nowoczesny system Fuzzy Logic, który automatycznie dokonuje doboru parametrów w zależności od ładunku.

Pralki Eco Bubble produkowane są w fabryce pralek i lodówek firmy Samsung we Wronkach pod Poznaniem. Koreański koncern zdecydował się na kupno fabryki urządzeń AGD w 2010 r. Inwestycja pozwoliła firmie Samsung na wprowadzanie na rynek europejski pralek i lodówek, skrócenie czasu dostaw produkowanych urządzeń oraz w znaczący sposób zwiększenie wydajności globalnej produkcji tej kategorii produktowej.

Więcej informacji o pralkach Samsung Eco Bubble dostępnych jest na stronie www.ecobubble.samsung.pl.

Pralka Eco Bubble WF906U4SAWQ – 3699 zł

Pralka Eco Bubble WF806U4SAWQ – 3499 zł

blog comments powered by Disqus
Nowe pralki Eco Bubble - rewolucja 15°, duża pojemność i klasa energetyczna A+++
Autor: Łukasz