PODPOWIEDZI:

Sharp przedstawia największy telewizor LED na świecie!

Sharp przedstawia największy telewizor LED na świecie!

Wyobraź sobie, że stoisz na krawędzi Wielkiego Kanionu. Przed Tobą prawie 1000 metrów przepaści. Wiatr wyje Ci w uszach, a Twoje serce zaczyna bić szybciej, kiedy rzucasz się przed siebie głową w dół. Tuż przed zanurzeniem się w rzece płynącej na dnie kanionu… rozsypujesz popcorn po całej kanapie! Tak intensywne emocje zagwarantuje Ci jedynie 90-calowy telewizor AQUOS LED, zaprezentowany właśnie przez firmę Sharp.

Ten majestatyczny, mierzący prawie 1,20 m przekątnej i mający ponad 2 metry szerokości, 90-calowy AQUOS jest największym na świecie telewizorem LED. Jakość wyświetlanego przez niego obrazu jest tak samo zniewalająca, jak jego rozmiar, dzięki rozdzielczości Full HD 1080p. Możesz usiąść tak blisko, jak tylko chcesz i zobaczyć kolory i detale, których nie miałeś szansy dostrzec w żadnym innym telewizorze. Sport i sekwencje akcji są tu tak reali-styczne, jak w życiu.

Pomimo swojego gigantycznego rozmiaru, telewizor ten jest stosunkowo smukły i lekki. 64 kg wagi i niecałe 13 cm głębokości w najgrubszym miejscu, pozwolą na łatwy montaż urządzenia na ścianie. Technologia Full LED pozwala też na dużą oszczędność energii – ten 90-calowy gigant zużywa jej mniej, niż dwie 75-watowe żarówki.

Sharp AQUOS LED

90” AQUOS jest wyposażony w opatentowany przez firmę Sharp system SmartCentral, dający bezpośredni dostęp na terenie USA do najpopularniejszych aplikacji i filmów na żądanie (VOD) z takich serwisów, jak Netflix, YouTube, CinemaNow, Hulu Plus oraz VUDU. Telewizor ma również wbudowany moduł Wi-Fi, pozwalający na przeglądanie sieci oraz korzystanie z komunikatora Skype.

Nowy telewizor Sharp cechuje się rozdzielczością Full HD oraz aktywnym trybem 3D. Telewizor wyposażono w system AquoMotion 240, który poprawia ostrość oraz płynność wyświetlania ruchomych obrazów, co zauważymy zwłaszcza podczas oglądania sportu lub filmów akcji.

blog comments powered by Disqus
Sharp przedstawia największy telewizor LED na świecie!