PODPOWIEDZI:

Battlelog - Battlefield 4 zawsze pod ręką!

Battlelog - Battlefield 4 zawsze pod ręką!

Najbardziej rozbudowana wersja Battleloga przenosi integrację społecznościową na nowy poziom, czyniąc rozgrywkę w Battlefield 4™ jeszcze bardziej wciągającą. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu, gracze Battlefield™ mogą łączyć się ze sobą nawzajem za pośrednictwem różnych urządzeń, tworząc rozległą i bogatą sieć społecznościową w obrębie gry i poza nią.

Battlefield 4  Battlelog

Co Battlelog wnosi do gry?

  • Zawsze i wszędzie. Dzięki Battlelogowi Battlefield jest zawsze pod ręką. Wracając do domu autobusem, podczas lunchu w pracy, czy wylegując się na kanapie, gracze mogą logować się i sprawdzać statystyki, komunikować się ze znajomymi i robić wiele innych rzeczy, czy to za pośrednictwem smartfonu, tabletu lub przeglądarki, czy bezpośrednio ze swojej konsoli.

  • Ekran bitwy. Battlelog jest teraz lepiej zintegrowany z grą, dając graczom więcej możliwości prowadzenia rozgrywki. Zaznaczanie celów ataku na mapie, śledzenie członków oddziału, czy zarządzanie oddziałem w trybie dowódcy — każdy ruch wykonany w Battlelogu jest natychmiast odzwierciedlany w grze.

  • Ekwipunek w czasie rzeczywistym. Gra cze mogą w dowolnej chwili zmieniać broń i wyposażenie oraz sprawdzać swoje postępy, a wszystkie czynności są na bieżąco odzwierciedlane w grze. Battlelog umożliwia również wybór serwera lub nawet rozpoczęcie bitwy, co ułatwia przechodzenie między sesjami gry.

  • Misje. Chcesz się przekonać, kto jest najlepszy w niszczeniu czołgów lub potrafi zająć najwięcej baz? Dzięki zupełniej nowej opcji o nazwie Missions gracze będą mogli tworzyć własne wyzwania dla siebie i znajomych. Battlelog powiadomi również o stracie pierwszego miejsca, aby gracz prowadzący do tej pory w tabeli mógł jak najszybciej wrócić do walki o tytuł.

  • Rankingi geograficzne. W nowym Battlelogu pojawią się rankingi geograficzne, umożliwiające rywalizację z graczami w obrębie tego samego miasta, kraju lub kontynentu. To doskonały sposób na sprawdzenie swoich umiejętności i znalezienie nowych znajomych — lub wrogów.

Battlefield 4  Battlelog

Film prezentujący Battlelog w Battlefield 4:

Korzystając z mocy nowoczesnego silnika Frostbite™ 3, Battlefield 4 rzuca graczy w wir wojny totalnej okraszonej niezwykle realistyczną oprawą graficzną i dźwiękową, doskonałymi animacjami postaci i systemem dynamicznych zniszczeń, dzięki któremu każda bitwa jest niepowtarzalna. Battlefield 4 ukaże się 31 października w wersji na Xbox 360®, PlayStation®3 i komputery PC. Pojawią się również wersje Battlefield 4 na Xbox One i PlayStation®4.

Battlefield 4  Battlelog

Polub profil Battlefield 4 na Facebooku® (https://www.facebook.com/battlefield lub śledź nas na Twitterze® (www.twitter.com/battlefield hashtag #BF4). Więcej informacji o grze będzie pojawiać się w oficjalnym biuletynie informacyjnym Battlefield 4, który można zaprenumerować na stronie www.battlefield.com. Materiały prasowe dostępne są na https://info.ea.com.

Battlefield 4  Battlelog

blog comments powered by Disqus
Battlelog - Battlefield 4 zawsze pod ręką!