PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Laptopy do 2500 zł - Niedrogie notebooki do biura i prostych gier |TOP 5|

HUAWEI podpisało porozumienie o współpracy z France Telecom-Orange

HUAWEI podpisało porozumienie o współpracy  z France Telecom-Orange

Huawei, wiodący globalny dostawca rozwiązań teleinformatycznych (ICT), podpisał porozumienie o współpracy z France Telecom-Orange. Rozpocznie ono dwuletnie partnerstwo, które połączy technologie i możliwości marketingowe Orange z ekspertyzą HUAWEI w zakresie rozwoju urządzeń typu „smart”, usług i integracji.

Podpisane porozumie dotyczy zarówno projektów OEM jak i ODM, a globalni klienci France Telecom-Orange mogą spodziewać się telefonów, szerokopasmowych urządzeń dostępowych i tabletów, które powstaną w wyniku wspólnych badań, inwestycji w technologie i innowacje i poszukiwań nowych modeli biznesowych wspartych wspólnymi działaniami marketingowo-sprzedażowymi.

-HUAWEI jest bardzo zadowolone z tak znacznego zacieśnienia dotychczasowych relacji z Orange. Obie firmy połączyło zobowiązanie zapewniania klientom produktów, które ulepszają komunikację, niezależnie od tego, czy jest ona prowadzona dzięki systemowi Android, Windows czy Tizen. Dzięki partnerstwu z tak ważnym graczem jak Orange, HUAWEI zrobiło ważny krok w kierunku rozszerzenia obecności i świadomości marki w Europie – powiedział Shao Yang, Chief Marketing Officer w Huawei Device.

huawei

-Naszym celem jest umożliwienie wszystkim pełnego korzystania z zasobów cyfrowego świata. Współpraca z firmami takimi jak HUAWEI pozwala uczynić mobilny internet bardziej dostępnym i przyjaznym naszym klientom. Dzięki partnerstwu będziemy też w stanie dostarczać innowacyjne urządzenia i zapewniać niezwykły komfort użytkownikom dzięki nowym produktom markowanym logo HUAWEI lub Orange - gdziekolwiek Orange jest obecne – powiedział Yves Maitre, Senior Vice President of Mobile Multimedia and Devices w Orange

blog comments powered by Disqus
HUAWEI podpisało porozumienie o współpracy z France Telecom-Orange
Autor: Łukasz