PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1500 zł w 2019 roku |TOP 5|

Poznaj NEO - wydajność i najwyższa jakość obrazu w wersji mobile

Poznaj NEO - wydajność i najwyższa jakość obrazu w wersji mobile

Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń peryferyjnych, prezentuje tablet NEO. Najnowsza wersja systemu Android i wydajne podzespoły w połączeniu z wysokiej jakości matrycą IPS gwarantują doskonałą rozrywkę w domu i na wakacjach, a podczas podróży służbowej - możliwość wygodnej pracy.

Uniwersalny tablet Tracer NEO doskonale sprawdzi się w najróżniejszych sytuacjach – umożliwi wygodną wideorozmowę na Skype, zapewni rozrywkę w pociągu czy samolocie, stając się przenośną konsolą do gier, czytnikiem e-booków lub odtwarzaczem filmów i muzyki, a podczas wyjazdu służbowego pozwoli profesjonalnie poprowadzić spotkanie poza biurem (wbudowany pakiet aplikacji Office).

Wydajny procesor 1,2GHz i 1024MB pamięci RAM zapewniają płynne działanie systemu. Dzięki najwyższej jakości 9,7-calowej matrycy IPS i rozdzielczości ekranu 1024x784 tablet gwarantuje żywe kolory i doskonały obraz w każdej sytuacji i pod każdym kątem ułożenia. NEO jest wyposażony w dwie kamery – jedna, umiejscowiona na froncie, pozwala na prowadzenie wygodnych wideorozmów; druga, z tyłu obudowy, posłuży do robienia zdjęć czy kręcenia filmików wideo. Łączność Wi-Fi i możliwość podłączenia modemu 3G gwarantują swobodę dostępu do Internetu. Tracer NEO oferuje również bogaty zestaw złączy. HDMI pozwala na przesyłanie obrazu i dźwięku do telewizora czy monitora i wygodne oglądanie filmów oraz zdjęć w dużym formacie. Micro-USB z dołączoną przejściówką umożliwia podłączenie przenośnych pamięci USB, modemu 3G czy innych akcesoriów komputerowych. Natomiast slot kart microSD pozwala na znaczne rozszerzenie pamięci wewnętrznej tabletu. Tracer NEO oferuje pełny dostęp do sklepu internetowego Google Play.

Tracer NEO

Tablet Tracer NEO jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie - 749 zł brutto (sugerowana cena detaliczna). Jeszcze w lipcu pojawi się w sprzedaży w sieciach RTV EURO AGD, Komputronik oraz Carrefour. Produkt objęty jest 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Z myślą o użytkownikach tabletu Tracer NEO producent przygotował stronę internetową https://neo.tracer.eu, na której można zapoznać się z funkcjami urządzenia i znaleźć wszystkie niezbędne informacje – specyfikację techniczną, instrukcję obsługi czy przykładowe zastosowania.

blog comments powered by Disqus
Poznaj NEO - wydajność i najwyższa jakość obrazu w wersji mobile