PODPOWIEDZI:

Tablet Nexus 7 dostępny w sprzedaży od 25 września!

Tablet Nexus 7 dostępny w sprzedaży od 25 września!

Nexus 7 to pierwszy na świecie 7-calowy czterordzeniowy tablet wyposażony w system Android 4.1 Jelly Bean. Tablet jest dostępny od dzisiaj w przedsprzedaży, w cenie 999 zł za wersję 16GB. W sprzedaży będzie dostępny od 25 września br.

Nexus 7 to pierwszy tablet z serii Google Nexus i pierwsze 7-calowe urządzenie z systemem Android 4.1 Jelly Bean. Nexus 7 łączy w sobie najnowszą wersję systemy operacyjnego Android oraz zaawansowany sprzęt stworzony przez firmę ASUS. Zaprojektowany wspólnie przez ASUS i Google Nexus 7 to pierwszy czterordzeniowy tablet, zbudowany tak, by dać klientom to, co najlepsze w Google, w smukłej i przenośnej obudowie, która idealnie mieści się w dłoni. Nexus 7 doskonale oddaje filozofię ASUS „design thinking”, a najnowsza wersja systemu Android zapewnia wysoką wydajność w bardzo przystępnej cenie.

Super mocny, super przenośny

Dzięki ekranowi HD o rozdzielczości 1280x800, Nexus 7 zapewnia doskonałą jakość obrazu w aplikacjach, grach, podczas oglądania filmów, przeglądania internetu czy czytania książek. Technologia ASUS TruVivid zwiększa wyrazistość kolorów i jasność, a panel IPS oferuje znakomitą jakość grafiki oraz kąt widzenia 178 stopni. Szkło Corning FIT oraz odpowiednio wyprofilowana obudowa zapewniają wysoką odporność urządzenia na zadrapania.

Tablet zaprojektowano z myślą o użytkownikach, którzy potrzebują maksymalnej mobilności. 7-calowego Nexusa 7 wyposażono w 4-rdzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3, który zapewnia płynne działanie wielu aplikacji jednocześnie. 12-rdzeniowy procesor graficzny GeForce zapewnia doskonałą jakość grafiki, a technologia 4-PLUS-1 zapewnia maksymalne osiągi oraz oszczędność energii. Czterordzeniowy procesor, 10-punktowy ekran wielodotykowy, żyroskop i akcelerometr pozwolą swobodnie korzystać z ponad 600 000 aplikacji i gier dostępnych przez Google Play.

Google Nexus 7

Zaprojektowany przez ASUSa i Google tablet ma zalewie 10,5mm grubości i waży tylko 340g. Jego bateria pozwala na nieprzerwaną pracę przez 9,5 godziny.

Pierwsze urządzenie z systemem Android 4.1, Jelly Bean

Nexus 7 korzysta z systemu operacyjnego Android 4.1 Jelly Bean, najnowszej wersji najpopularniejszej obecnie platformy mobilnej. Udoskonalone powiadomienia, nowe widgety, które pozwalają szybko dotrzeć do najważniejszych informacji, pełna personalizacja ekranu – to tylko niektóre funkcje, dzięki którym Android jest szybszy i bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki pełnej synchronizacji z innymi urządzeniami (tablety, telefony i komputery) oraz z usługami Google dostępnymi w chmurze, użytkownik błyskawicznie otrzymuje dostęp do wszystkich swoich zasobów. Nexus 7 wyposażono w aplikacje Google takie jak Gmail, Chrome, Google+ i YouTube – oddając to co najlepsze w Google, bezpośrednio w ręce użytkowników. Za pośrednictwem tabletu użytkownik otrzymuje też dostęp do zasobów sklepu Google Play, gdzie dostępnych jest ponad 600 tys. aplikacji i gier.

Dostępność

Nexus 7 będzie dostępny od 25 września we wszystkich sklepach komputerowych w cenie 999 zł za wersję 16GB.

Poniżej link do naszej recenzji tabletu Google Nexus 7:

/recenzja/520/Google-Nexus-7/

blog comments powered by Disqus
Tablet Nexus 7 dostępny w sprzedaży od 25 września!