PODPOWIEDZI:

Tablet MODECOM FreeTAB 9702 IPS X2 dostępny z Androidem 4.1.1 Jelly Bean

Tablet MODECOM FreeTAB 9702 IPS X2 dostępny z Androidem 4.1.1 Jelly Bean

Na stronie internetowej w dziale wsparcia technicznego firmy Modecom, producenta tabletu FreeTAB 9702 IPS X2, pojawiła się finalna wersja aktualizacji systemu Android do wersji 4.1.1 Jelly Bean. Jak zapewnia producent tabletu, jest to finalna odsłona aktualizacji sytemu do wersji Android 4.1.1 Jelly Bean, która przyniesie użytkownikom tabletu MODECOM FreeTAB 9702 IPS X2 wiele nowych i użytecznych funkcji.

Według uzyskanych informacji od producenta tabletu, firmy Modecom, aktualizacja systemu operacyjnego do najwyższej wersji otwiera przed użytkownikami tabletu Modecom FreeTAB 9702 IPS X2 szereg dodatkowych funkcjonalności. Tablet Modecom FreeTAB 9702 IPS X2 z systemem operacyjnym Android w wersji 4.1.1 Jelly Bean to nie tylko nowoczesny wygląd oraz bardziej przyjazny dla użytkowników interfejs, to przede wszystkim poprawiona stabilność działania samego systemu, lepsze wykorzystanie procesora graficznego oraz nowe interesujące funkcje.

2

Do najbardziej istotnych względem poprzedniej wersji systemu zmian, należy zwiększenie przestrzeni pamięci przeznaczonej na aplikacje z 1 do 2GB. Coraz więcej aplikacji i gier tworzonych na system operacyjny Android wymaga większej ilości pamięci. Dzięki tej istotnej zmianie użytkownicy tabletu MODECOM FreeTAB 9702 IPS X2 będą mogli z powodzeniem instalować aplikacje i gry wymagające więcej pamięci podczas uruchomienia bez obawy o to, że aplikacja przestanie nagle działać prawidłowo.

3

Osoby, które często korzystające z bezprzewodowego Internetu z pewnością docenią, dodaną do nowej wersji systemu bardzo przydatną funkcję WiFi Tethering. Jest to tzw. „przenośny punkt dostępu”, dzięki któremu możliwe jest przekształcenie tabletu w router WiFI z funkcją MiFi, tym samym czyniąc z niego urządzenie, które jest w stanie współdzielić szerokopasmowy dostęp do sieci Internet nawet z takimi urządzeniami, jak smartfon, komputer stacjonarny, czy laptop. Aby w pełni skorzystać z nowej funkcji systemu należy do tabletu MODECOM FreeTAB 9702 IPS X2 podłączyć zewnętrzny modem 3G, a następnie skonfigurować w ustawieniach wcześniej nazwę punktu dostępowego z hasłem szyfrowanym WPA/WPA2.

blog comments powered by Disqus
Tablet MODECOM FreeTAB 9702 IPS X2 dostępny z Androidem 4.1.1 Jelly Bean