PODPOWIEDZI:

Do sprzedaży w Biedronce trafia wysokiej jakości profesjonalny tablet w rewelacyjnej, niskiej cenie

Do sprzedaży w Biedronce trafia wysokiej jakości profesjonalny tablet  w rewelacyjnej, niskiej cenie

Już 13 grudnia rozpocznie się wspaniała gwiazdkowa promocja - tylko w sklepach sieci sprzedaży detalicznej Biedronka pojawi się myTAB 10. Ten 9,7 calowy, nietuzinkowy tablet produkowany przez myPhone, z obudową ze szkła i aluminium, wyposażony został w układ Allwinner A10 z procesorem 1,2 GHz. Posiada 8 GB pamięci wewnętrznej, szerokokątny nasycony kolorami ekran LCD, wyjście mini HDMI oraz wysokiej wydajności akumulator o pojemności 8000 mAh.

W Biedronkach można kupić produkty będące atrakcyjnym połączeniem wysokiej jakości i korzystnej ceny, często spełniających wszystkie oczekiwania nabywców i tańszych niż gdzie indziej. Dokładnie tak jest z urządzeniami elektronicznymi dostępnymi w Biedronkach, czego najlepszym przykładem są wprowadzane właśnie do sprzedaży myTAB 10. Tablety te są zbudowane z komponentów wysokiej jakości, stosowanych często w produktach dużo droższych marek. Zaprojektowane zostały z uwzględnieniem najnowszych trendów wzorniczych.

zobacz pełną recenzję tabletu myTab7

Obudowa myTAB niezwykle smukła (tylko 10 mm grubości!) i lekka, jest udaną, dobrze spasowaną kombinacją odpornego na zarysowania szkła, aluminium i wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

1

myTAB 10 wyposażony został w układ Allwinner A10, oparty na architekturze ARM v7 oraz procesorze Cortex-A8 (1,2 GHz). To optymalne rozwiązanie pod kątem zużycia energii w stosunku do wydajności urządzenia. Układ uzupełnia pamięć operacyjna1GB DDR3 i 8GB pamięci wewnętrznej. Za grafikę odpowiedzialny jest procesor graficzny Mali 400 MP. Taka konfiguracja układów daje wiele możliwości – rewelacyjnie płynnie obsługuje wyświetlanie filmów (nawet na zewnętrznych ekranach o rozdzielczości Full HD, czy 2160P), sprawnie obsługuje nawet bardziej wymagające gry, a już idealnie nadaje się do przeglądania stron internetowych, poczty, jak również wielu aplikacji zainstalowanych za pośrednictwem Google Play.

myTAB 10 wyróżnia się rewelacyjnym pojemnościowym wyświetlaczem typu IPS o przekątnej 9,7” i rozdzielczości 1024x768 pikseli, perfekcyjnie odwzorowującym barwy, z obrazem widocznym pod bardzo szerokim kątem (178 stopni). Tablet łączy się z siecią Internet za pośrednictwem wbudowanego modułu WiFi albo zewnętrznego modemu 3G.

2

Atrybutem myTAB 10 jest system operacyjny Android 4.0.4. Ice Cream Sandwich. To pierwszy system napisany z myślą o tabletach, który jest dopracowany i działa bardzo wydajnie. Duża bateria o pojemności 8000 mAh pozwala na działanie urządzenia aż do 10 godzin.

myTAB 10 objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta. Warto nadmienić, że każdy egzemplarz tego tabletu sprzedawany w Biedronce posiada indywidualny certyfikat przejścia kontroli TÜV. Kontrola obejmowała cały proces produkcji i przygotowania tabletów do sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem oceny funkcjonalności, wytrzymałości, poręczności i bezpieczeństwa użytkowania myTAB 10, a także jakości użytych do produkcji komponentów. myTAB 10 – jak na sieć Biedronka przystało – dostępny będzie w rewelacyjnie niskiej cenie 499 złotych.

blog comments powered by Disqus
Do sprzedaży w Biedronce trafia wysokiej jakości profesjonalny tablet w rewelacyjnej, niskiej cenie