PODPOWIEDZI:

5 poziomów mocy – nowe kuchenki mikrofalowe Sharp

5 poziomów mocy – nowe kuchenki mikrofalowe Sharp

W maju portfolio kuchenek mikrofalowych Sharp poszerzy się o dwa nowe, kompaktowe modele: R-20ST-E oraz R-60ST-E. Oba urządzenia sterowane są elektroniczne i posiadają szereg funkcji umożliwiających szybkie przygotowanie smacznych posiłków. Kuchenki R-20ST-E i R-60ST-E posiadają obudowę ze stali szlachetnej oraz ciekawy design.

Wprowadzane do sprzedaży w maju 2013 r. kuchenki mikrofalowe Sharp, to urządzenia o pojemności 20 litrów i kompaktowych rozmiarach. Dzięki temu łatwo znaleźć dla nich miejsce nawet w niewielkiej kuchni.

Sharp R-60ST-E

Nowe modele Sharp oferują 5 poziomów ustawienia mocy, najwyższy to 800W. Łatwość korzystania z kuchenek gwarantuje osiem programów automatycznych, dedykowanych konkretnym produktom i rodzajom dań. Dzięki precyzyjnemu doborowi mocy, czasu gotowania i długości pracy grilla (w przypadku modelu R-60ST-E) możemy mieć pewność, że przyrządzane posiłki zostały poddane odpowiednim procesom.

Kuchenki R-20ST-E oraz R-60ST-E wyposażono w funkcje Express Cook, która skraca do minimum czas przyrządzania posiłku oraz Express Defrost pozwalającą na ekspresowe rozmrożenie produktu.

Sharp R-60ST-E 2

Oba modele kuchenek mikrofalowych Sharp wyposażono w tryb oszczędzania energii OFF-Modus. Oznacza to, że podłączona do sieci kuchenka w trybie czuwania zużywa mniej niż 1,0W.

Wprowadzane aktualnie na rynek kuchenki mikrofalowe uzupełniają szeroką gamę modeli oferowanych przez firmę Sharp. Ich kompaktowe kształty, użyteczne funkcje i nieskomplikowana obsługa czynią je znakomitymi urządzeniami dla ceniących sobie wygodę i szybkość w codziennym przygotowywaniu posiłków.

Sharp R-20ST-E

Cena:

Model R-20ST-E: ok. 400 zł.

Model R-60ST-E: ok. 500 zł.

blog comments powered by Disqus
5 poziomów mocy – nowe kuchenki mikrofalowe Sharp