PODPOWIEDZI:

BlackBerry - Niebawem Kolejna Słuchawka z Androidem!

BlackBerry - Niebawem Kolejna Słuchawka z Androidem!

Kanadyjczycy są jak widać niezłomni i dalej walczą o byt na rynku mobilnych urządzeń. Pomimo niezliczonych już prób, które zakończyły się mniejszym lub większym fiaskiem, producent po raz wtóry uraczy nas kolejnym smartfonem opartym o system giganta z Mountain View. Czy będzie to kolejna porażka i ostatni gwóźdź do trumny BlackBerry, czy też ostatnia deska ratunku?

BlackBerry nie przestaje eksperymentować z systemem Google’a, co przychodzi mu z różnym skutkiem. Po średnio udanym Priv-ie i DTEK 50, czas nadszedł na kolejną próbę sił Kanadyjczyków z modelem o nazwie “Argon”! Słuchawka ta występuje również pod nazwą “DTEK 60”, zatem będzie to niejako kontynuacja zapoczątkowanej linii, ale tym razem słuchawka ta będzie wyposażona w znacznie mocniejszą specyfikację. Dzięki temu, model ten będzie w stanie konkurować z najlepszymi graczami na rynku.

Zapraszamy Ciebie na przeczytanie tego materiału traktującego dostępność dwóch potężnych marek!


bb #1
 

Co wiemy o specyfikacji Argona? Ta jest skrzętnie ukrywana przez producenta, bowiem jeśli tylko gdzieś się pojawi, błyskawicznie ta informacja znika bez śladu. Z tego, co udało się ustalić, smartfon zostanie wyposażony w matrycę o rozmiarze 5.5 - cala i rozdzielczości QHD. Sercem tego tworu stanie się Snapdragon 820 wraz z Adreno 530. Całość zostanie wsparta przez 4 GB RAM-u oraz 32 GB ROM-u. To z pewnością pozwoli na bezproblemowe wykonywanie wymagających zdań. Ponadto, Argon zostanie wyposażony w aparaty 21 i 8 mpix, akumulatorek o pojemności 3000 mAh, czytnik linii papilarnych oraz system Android w wersji 6.0 Marshmallow. Pytanie, dlaczego nie z Nougat’em? Cóż, to i wiele innych elementów może jeszcze ulec zmianie.bb #2
 

Może będzie zainteresowany(-a) najnowszym smartfone od BB z Androidem?

Prócz tego, BlackBerry preinstaluje na każdym urządzeniu specjalne oprogramowanie, które będzie trzymało pieczę nad bezpieczeństwem naszych prywatnych danych. Dzięki temu rozwiązaniu, nasze cenne informacje nie powinny wpaść w niepowołane do tego ręce… przynajmniej przez jakiś czas. Czy wiemy coś więcej na temat Argona? Niestety, ale na tę chwilę nie. Nie jest nam znany nawet potencjalny wygląd tego modelu, wszakże możemy posiłkować się jedynie niepotwierdzonymi renderami.

BB #3


Ekspresy do Kawy

Abstrahując od tego modelu, ciekawe jak mają się wyniki finansowe Kanadyjczyków? Tego najpewniej dowiemy się jeszcze pod koniec tego miesiąca, bowiem BlackBerry ma podać wyniki finansowe podsumowujące to, jak dobrze przyjęły się urządzenie z Androidem na pokładzie. Z różnych informacji wynika, że nie będą to optymistyczne wieści, ale zobaczymy. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania oraz odwiedzenia naszego forum! ;)

blog comments powered by Disqus
BlackBerry - Niebawem Kolejna Słuchawka z Androidem!