PODPOWIEDZI:

Measy U2A z nową wersją Androida

Measy U2A z nową wersją  Androida

Firma Measy Electronics poinformowała o nowej wersji systemu Android dla dwurdzeniowych Mini PC, oznaczonych jako U2A. Od teraz urządzenia będą pracować pod kontrolą Androida 4.2.2. Użytkownicy, którzy zakupili sprzęt wcześniej, mają możliwość pobrania aktualizacji.

Android 4.2.2, w odniesieniu do wersji 4.2.1, posiada kilka usprawnień. Przede wszystkim wprowadzono poprawki błędów i wydajności. Pojawiła się nowa animacja galerii oraz nowy monit pobierania, który pokazuje procentowy stan oraz czas przewidywany do ukończenia zadania. Oprócz tego, użytkownicy otrzymają preinstalowane aplikacje Radia ZET i Filmwebu.

Measy U2A

Osoby, które posiadają już Measy U2A, mogą samodzielnie dokonać aktualizacji. Wystarczy pobrać paczkę z aktualizacją, która znajduje się w sekcji Do pobrania, na stronie www.measypolska.pl. Proces instalacji jest bezproblemowy i trwa stosunkowo krótko.

Dla użytkowników, którzy nie dokonali aktualizacji do wersji 4.2.1, zmiany w oprogramowaniu obejmować będą również: możliwość logowania się wielu użytkowników, zmianę podstawowej przeglądarki internetowej na Google Chrome oraz dodanie prostego antywirusa.

Measy U2A

Measy U2A to dongle do Smart TV, pracujący pod kontrolą dwurdzeniowego procesora RK3066, taktowanego zegarem 1,6GHz. Urządzenie oferuje łączność bezprzewodową w standardzie b/g/n, posiada port USB 2.0 oraz czytnik kart microSD. Może również współpracować z kamerą USB.

Measy U2A jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 235 PLN brutto.

Prezentację wideo Measy U2A można zobaczyć tu

O firmie Measy Electronics Co., Ltd. Measy to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest jednym z największych dostawców odtwarzaczy multimedialnych HD oraz kompaktowych klawiatur bezprzewodowych. Od początku stawia na pełne zrozumienie potrzeb użytkownika, nowe kierunki rozwoju oraz innowacyjność. Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafi trafnie odpowiedzieć na oczekiwania klientów, co z roku na rok jeszcze bardziej umacnia jej pozycję na światowych rynkach. Obecnie firma zatrudnia ponad 200 osób w swojej fabryce, w Chinach oraz w nowym centrum R&D, które mieści się w Korei Południowej. Miesięczna produkcja przekracza pół miliona sztuk, a produkty trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym także do Polski. Measy to technologia jutra dostępna dla każdego. Więcej informacji: www.measypolska.pl

blog comments powered by Disqus
Measy U2A z nową wersją Androida