PODPOWIEDZI:

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE - modem LTE, ekran Full HD i wiele innych zalet

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE - modem LTE, ekran Full HD i wiele innych zalet

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE to tablet, który można już dostać na naszym rynku. Jego główne cechy? warto wymienić chociażby procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro @ 1.5GHz, modem LTE, wysokiej jakości ekran Full HD o przekątnej na 10 cali czy pojemną baterię.

MeMO Pad FHD 10 LTE może stanowić centrum domowej rozrywki. Jego matryca Full HD (1920 x 1200) to gwarancja wysokiej jakości obrazu, co jest szczególnie ważne podczas oglądania filmów, grania w gry, czytania ebooków czy przeglądania stron internetowych. Warto tu wspomnieć o zastosowanej technologii IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia (do 178°) oraz niezwykle żywe i wyraziste kolory.

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE

Za robienie zdjęc czy kręcenie filmów Full HD odpowiada 1,2-megapikselowy aparat z przodu i 5-megapikselowy aparat z tyłu. Przednia kamera idealnie nadaje się również do prowadzenia wideorozmów i konferencji przy użyciu popularnych aplikacji Skype czy Google+ Hangouts w rozdzielczości HD. Tylni aparat posiada przesłonę f/2.4 – słabe oświetlenie nie będzie już problemem przy robieniu zdjęć.

Tablet jest bardzo mobilny. Jego waga to zaledwie 572g, a grubosć 9,9 mm. Model ten pozwala na 10-godzinną pracę na jednym ładowaniu baterii. Dużą zaletą jest również model LTE. Tablet posiada także port na kartę microSD. Jeżeli komuś nie wystarczy wbudowana pamięć to może skorzystać z 5GB przestrzeni dyskowej w ASUS WebStorage.

ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE 2

MeMO Pad FHD 10 LTE można nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieskiej oraz białej. Cena urządzenia to 1799 zł.

blog comments powered by Disqus
ASUS MeMO Pad FHD 10 LTE - modem LTE, ekran Full HD i wiele innych zalet