PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

BoxOff Play - zainteresowanie wersją Beta przerosło oczekiwania twórców

BoxOff Play - zainteresowanie wersją Beta przerosło oczekiwania twórców

Kilka dni temu wystartowały beta testy nowej usługi Techlandu. BoxOff Play to serwis wprowadzający rewolucję w dziedzinie gier. Zainteresowanie testami jest ogromne, dlatego Techland postanowił podwoić liczbę beta testerów.

BoxOff Play to platforma zapewniająca nielimitowany dostęp do ponad setki gier. Beta testy które ruszyły tydzień temu spowodowały ogromne zainteresowanie. Techland z tego powodu postanowił podwoić liczbę testerów.

Jeszcze tu jesteś? Sugeruję wykorzystać okazję i się zgłosić do testów, druga szansa może się nie powtórzyć ;)https://boxoffstore.pl/pl/play/

Boxx

„Start wersji beta BoxOff Play przekroczył nasze oczekiwania. Okazało się, ze ilość osób zainteresowanych takim podejściem do grania jest tak ogromna, że podjęliśmy decyzję o podwojeniu liczby beta testerów. Bardzo cieszymy się, że tak duża liczba osób chce uczestniczyć w budowaniu ®ewolucji w świecie gier.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.

» Więcej o platformie BoxOff Play!

„Decyzja o zwiększeniu liczby testerów nie jest dla nas żadnym problemem, gdyż kluczową cechą chmury, także w wydaniu OXYCOM, jest jej skalowalność. Dodatkowo pozytywnie zaskakuje nas ogromne zaangażowanie graczy, którzy nie ograniczają się do uruchomienia BoxOff Play, lecz eksplorują całe portfolio tytułów, chętnie dzieląc się z nami uwagami odnośnie funkcjonowania platformy." - mówi Tomasz Lemański - Dyrektor Techniki OXYCOM.

Zachęcamy do wzięcia udziału w testach i poznania wszystkich funkcji BoxOff Play.

blog comments powered by Disqus
BoxOff Play - zainteresowanie wersją Beta przerosło oczekiwania twórców