PODPOWIEDZI:

Windows 8.1 i procesory APU Serii A firmy AMD - jeszcze więcej wydajności

Windows 8.1 i procesory APU Serii A firmy AMD - jeszcze więcej wydajności

Niedawno pisaliśmy o wprowadzeniu nowej aktualizacji Windowsa, która jest oznaczona numerkiem 8.1, a krótko po tym firma AMD opublikowała listę usprawnień uzyskiwanych w ich najnowszych procesorach, dzięki owej aktualizacji. Poznajcie szczegóły tej współpracy.

Najważniejsze informacje o nowej aktualizacji 8.1 pojawiły się ostatnio na naszym portalu - news o aktualizacji Windows 8.1. Warto również wspomnieć, że nie przeszły naszej uwadze nowoczesne procesory APU Serii A od AMD - test APU AMD A10 5700. Obie firmy - Microsoft i AMD - ściśle ze sobą współpracują, osiągając świetną optymalizację oraz wysoką wydajność. Połączenie systemu Windows 8.1 i procesora z serii A10 może być nowym wyznacznikiem najwyższej wydajności.

windows

W ostatnim czasie usprawniono wiele sterowników i poprawiono ich działanie. Procesory AMD skutecznie poszerzają swoje możliwości. Na przykład, warto wziąć nowoczesny procesor AMD A10-6800K, który według zapewnień AMD oferuje nawet 13-procentową przewagę w obliczeniach heterogenicznych i nawet 50-procentową w grach nad konkurencją. Mało tego, produkty od konkurencyjnych firm są według AMD dużo droższe mimo swej niższej wydajności.

Nowa aktualizacja Windows 8.1 dodatkowo poprawia wydajność procesorów AMD o kolejne 10%! Taki wzrost na pewno będzie odczuwalny i dlatego warto pobrać nową wersję systemu. Warto dodać, że do poprawnego działania należy również pobrać najnowsze sterowniki AMD Catalyst.

amd 2

AMD Wireless Display to technologia, która umożliwia wyświetlanie obrazu na ekranach bez wykorzystania kabli. Również ona dostała wiele usprawnień wraz z nową aktualizacją.

Jak widać plusów współpracy firm Microsoft i AMD jest sporo i wszystkie odbijają się na dużo lepszej wydajności i optymalizacji.

Szczegółowe informacje można też przeczytać na blogu AMD - link do wpisu.

blog comments powered by Disqus
Windows 8.1 i procesory APU Serii A firmy AMD - jeszcze więcej wydajności