PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Polska Drukarka 3D Doceniona Na Świecie

Polska Drukarka 3D Doceniona Na Świecie

Technologia druku 3D rozwija się w niewyobrażalnym tempie. Drukować przestrzennie można już praktycznie wszystko, nic więc dziwnego że firm specjalizujących się w produkowaniu sprzętów do tego przeznaczonych, przybywa. Polska nie jest pod tym względem odosobniona - jedną z firm zajmującą się produkcją drukarek przestrzennych, jest 3D Gence.

3D Gence to jedyna na polskim rynku drukarka 3D, która dostosowuje parametry w trakcie pracy, zapewniając nieskazitelny efekt końcowy. Ma wymienne głowice, ceramiczny stół który gwarantuje bardzo dobrą przyczepność, pracuje szybko, ale wydajnie i cicho. Urządzenia firmy 3D Gence powstają przy współpracy z naukowcami z Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej.

 

Zobacz Rewelacyjne Laptopy LENOVO >>

 

Specyfikacja techniczna drukarki 3D Gence:

 

Drukarka 3D Gence ma zaledwie 5 miesięcy, a już zdobyła uznanie na rynku europejskim. Założeniem producenta jest, aby wydruki przestrzenne były dostępne dla każdego. Miejmy nadzieję że stanie się to w miarę szybko.

 

Tymczasem firma 3D Gence podpisała umowę z ABC Data S.A., który będzie dystrybuował polskie drukarki w Czechach, na Słowacji, Litwie, Węgrzech, Rumunii oraz w Niemczech. Polski producent nie osiada jednak na laurach i przygotowuje się również do ekspansji rynku amerykańskiego.

 

blog comments powered by Disqus
Polska Drukarka 3D Doceniona Na Świecie