PODPOWIEDZI:

Xenic Smart Multishare USB - bezprzewodowe udostępnianie treści w wysokiej jakości

Xenic Smart Multishare USB - bezprzewodowe udostępnianie treści w wysokiej jakości

Xenic Smart Multishare USB to niepozorne urządzenie, które ma jednak spore możliwości. Umożliwia ono bowiem bezprzewodowe udostępnianie treści smartfonów i tabletów do urządzeń wyposażonych w port USB. Wyświetlenie zdjęć zapisanych w telefonie na np. 40-calowym ekranie w jakości Full HD nie będzie żadnym problemem! Przeczytajcie naszego newsa i poznajcie wszystkie zalety tego niewielkiego urządzenia.

Smart Multishare USB firmy Xenic to urządzenie do złudzenia przypominające pendrive'a. Ten filigranowy sprzęt kryje jednak w sobie ogromne możliwości i wielozadaniowość. Tworzy ono połączenie Wi-Fi i po podłączeniu do sprzętu wyposażonego w port USB takiego tak telewizor, samochodowy lub domowy system audio, komputer, pozwala użytkownikowi smartfona lub tabletu udostępniać wybrane pliki. Ważne, że cały proces przesyłania plików jest szybki i bardzo intuicyjny. Kolejną dużą zaletą jest to, że sama jakość udostępnianych plików jest na wysokim poziomie - Multishare umożliwia np. odtwarzanie plików w jakości Full HD (1920x1080p). Oprócz samego podłączenia sprzętu pod port USB, trzeba jedynie ściągnąć dedykowaną aplikację ze sklepu Google Play dla urządzeń z systemem Android lub z App Store dla produktów Apple i bez problemu udostępniać wszelkie treści - filmy, zdjęcia, muzykę czy inne dokumenty.

Xenic Smart Multishare USB 2

Warto zaznaczyć, że aplikacja, która służy do obsługi urządzenia jest niezwykle intuicyjna i prosta w obsłudze - umożliwia zarządzanie udostępnianymi plikami poprzez wygodną playlistę. Zapewnia to pełną kontrolę nad materiałami, które chcemy bezprzewodowo przesyłać. Ciekawostką i zarazem kolejnym atutem jest to, że urządzenie pozwala na połączenie aż do 20 smartfonów jednocześnie, umożliwiając naprzemienne przesyłanie multimediów. Możliwości udostępniania treści są tu więc na wysokim poziomie.

Poznaj inne przydatne akcesoria do urządzeń mobilnych i dowiedz się w czym telefony i tablety przewyższają komputery stacjonarne

Mało Wam korzyści z użytkowania Xenic Smart Multishare USB? Jest coś jeszcze - za pomocą Smart Multishare USB można także transmitować bezprzewodowo pliki umieszczone w popularnych chmurach i dyskach internetowych, lub drukować treści zgromadzone w urządzeniach mobilnych.

Xenic Smart Multishare USB

Xenic Smart Multishare USB jest więc bardzo ciekawym urządzeniem do bezprzewodowego przesyłania treści. Wystarczy jedynie dedykowana aplikacja, by na dużym ekranie cieszyć się każdym materiałem z urządzenia mobilnego. Pokazywanie zdjęć czy filmów rodzinie lub znajomym może być od teraz bardzo komfortowe bez utraty jakości.

blog comments powered by Disqus
Xenic Smart Multishare USB - bezprzewodowe udostępnianie treści w wysokiej jakości