PODPOWIEDZI:

Mactronic Citizen - bezpieczna jazda na rowerze nawet po zmroku

Mactronic Citizen - bezpieczna jazda na rowerze nawet po zmroku

Nadchodzą coraz to cieplejsze dni, a co za tym idzie, wiele osób będzie chciało aktywniej spędzać czas. Świetnym sposobem na to jest jazda na rowerze. Warto zatem go odkurzyć, sprawdzić jego stan, zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria i ruszać w drogę.

Gdy z naszej piwnicy czy garażu zabieramy swój długo nieużywany rower, to musimy wykonać kilka czynności - smarowanie łańcucha, dokręcanie śrub, sprawdzanie hamulców, pompowanie kół to główne z nich. Warto pamiętać, że chodzi tu o nasze bezpieczeństwo i warto dokładnie sprawdzić rower. Również lampa rowerowa jest bardzo ważna, gdyż to ona odpowiada głównie za nasze bezpieczeństwo po zmroku.

Mactronic Citizen 1

Dobra lampa rowerowa powinna być odpowiednio łatwa w montażu, lekka i solidnie wykonana. Kluczową cechą jest tu także zasięg i natężenie generowanego światła. W częstym użytkowaniu dobrze się sprawdzi lampa rowerowa, która ma wbudowany akumulator i można ją szybko naładować. Lampa powinna być także odpowiednio wytrzymała i wodoodporna.

Mactronic Tripper - połączenie lampy rowerowej z power bankiem

Mactronic Citizen jest modelem, który spełnia wszystkie powyższe warunki. Waży zaledwie 50 g i emituje mocne światło o jasności 300 lumenów za pomocą diody Cree XP-G LED. Lampa pasuje do rowerów miejskich oraz sportowych.

Mamy tu także wodoszczelną obudowę, wykonaną z solidnego tworzywa. Wbudowany akumulator szybko naładujemy za pośrednictwem portu USB. Lampa skutecznie oświetla drogę bezpośrednio przed kołem rowerowym, a także kilka metrów przed rowerem.

Mactronic Citizen 2

Plusem jest tu także pięć trybów pracy lampy - wysoki, średni, niski, migający, szybki migający. Maksymalny czas pracy (w trybie pulsacyjnym) to 60 godzin.

Cena urządzenia - 160 zł.

blog comments powered by Disqus
Mactronic Citizen - bezpieczna jazda na rowerze nawet po zmroku