PODPOWIEDZI:

Samsung GALAXY Tab Active - Biznesowy Tablet Na Targach IFA 2014

Samsung GALAXY Tab Active - Biznesowy Tablet Na Targach IFA 2014

Firma Samsung będzie na targach IFA 2014 niezwykle aktywna. Jednym z ciekawszych produktów jest tablet Samsung GALAXY Tab Active, który ma przydać się w biznesowych zastosowaniach. Więcej informacji o nim znajdziecie w poniższym newsie.

Samsung GALAXY Tab Active to zaawansowany technologicznie 8-calowy tablet, który zaprezentowany zostanie na targach IFA 2014. Dedykowany jest ludziom biznesu, dla których ważna jest wytrzymałość i optymalna wydajność urządzenia mobilnego.

Targi IFA 2014 Coraz Bliżej, A Videotesty Już W Pociągu!

Ogromny plusem jest wysokiej klasy antywstrząsowa obudowa, dzięki której tablet jest w stanie wytrzymać upadek z wysokości 1,2 metra. Poradzi sobie również z kurzem czy wodą - posiada certyfikat IP67.

Samsung GALAXY Tab Active 2

Przyda się także aparat 3,1 MP wyposażony w auto focus, który z łatwością skanuje kody kreskowe. Obecna jest technologia NFC, która w pracy również może się przydać - skraca czas komunikacji i zarządzania procesami.

Zaawansowany rysik C-Pen, umożliwia korzystanie z tabletu w rękawicach. Wszystko odbywa się w bardzo intuicyjny i komfortowy sposób.

Samsung GALAXY Tab Active

Kompleksowa ochrona naszych danych to z kolei zasługa platformy Samsung KNOX. Jest to bardzo ważne w biznesowym środowisku. Całość pracuje na systemie Android Kitkat (4.4).

Specyfikacja urządzenia:

specc

blog comments powered by Disqus
Samsung GALAXY Tab Active - Biznesowy Tablet Na Targach IFA 2014