PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki mikser z misą? |TOP 5|

Czy Można Być Za Starym Na Facebooka?

Czy Można Być Za Starym Na Facebooka?

Jest multum serwisów i portali w internecie, na których zarejestrować może się praktycznie każdy i to w bardzo szybki sposób. Pewne treści mogą czasem wymagać ukończonych 18 lat. Okazuje się jednak, że można być nawet za starym, by korzystać z niektórych portali.

Trudno byłoby zliczyć wszystkie strony internetowe, na których można się zarejestrować. Wątpię, by w ogóle ktoś doliczył się tej liczby. Na większości z nich rejestracja jest bardzo szybko. Wystarczy wpisać podstawowe dane.

Są oczywiście strony, które wymagają od użytkowników pełnoletności, ale czy wyobrażacie sobie, żeby ktoś musiał przekłamywać w drugą stronę i odejmować sobie lat, by dokonać rejestracji?

Taka sytuacja miała miejsce, a kolejną ciekawostką jest fakt, że dotyczyła... samego Facebooka. Chodzi konkretnie o niejaką Annę Stoehr, czyli najstarszą mieszkankę Minnesoty. Urodziła się w roku 1900, a takowej daty nie ma dostępnej przy rejestracji na FB - limit wiekowy kończy się na roku 1905. Wygląda więc na to, że twórcy Facebooka nie przewidzieli takiej sytuacji, choć rzeczywiście jest rzadko spotykana.

Anna Stoehr

A co skłoniła mieszkankę Minnesoty do założenia swojego profilu na Facebooku? Zainteresowała się nowymi technologiami, gdy jest 85-letni syn zakupił nowego smartfona.

Dom Za Nowego iPhone'a, Czyli Nietypowa Transakcja

Ostatecznie, Anna Stoehr nieco się odmłodziła i podała przy rejestracji wiek 99 lat. Napisała nawet na maszynie do pisania list do Marka Zuckerberga, w którym opisała swój problem. Ciekawe czy będzie odzew?

Jedno jest pewne - rejestracja na naszym portalu takich problemów Wam nie przysporzy. Załóżcie więc swoje konto i nie martwcie się o limity wiekowe!

blog comments powered by Disqus
Czy Można Być Za Starym Na Facebooka?