PODPOWIEDZI:

Szerokiej Drogi - Z Urządzeniami Mobilnymi Lark

Szerokiej Drogi - Z Urządzeniami Mobilnymi Lark

Urządzenia pomagające kierowcom w podróży stają się coraz popularniejsze. Również firma Lark poszerzyła o nie swój asortyment. Dwa wideorejestratory i nawigacje (również wbudowane w phablet) - to nowości jakie znajdziemy tej jesieni w sklepach.

Nawigacja Lark FreeBird 43.3 ma 4,3-calowy ekran o rozdzielczości 480x272 pikseli. Pracuje na systemie WINCE 6.0 Core, ma procesor 500 mHz, 128MB pamięci RAM i wbudowaną pamięć flash 2GB. Nawigacja ma wejście na karty microSD, akumulator litowo-jonowy, głośnik 1,5W oraz wyjście na słuchawki. Wraz z urządzeniem otrzymujemy mapę Lifetime LarkMap i możliwość bezpłatnej aktualizacji jej przez 5 lat.

Lark Urządzenia Mobilne

» Laptop ASUS X551 + Drukarka CANON za 1099zł. Zobacz Promocję ►

Lark Phablet 6.0 z nawigacją NaviExpert to innowacyjne połączenie smartfona, tabletu i nawigacji dostępnej on-line - sprawdzi się rewelacyjnie w podróży. Wyposażony jest w 6-calowy dotykowy ekran, modem 3G z opcją dualSIM, aparat w fleszem LED, Bluetooth, odtwarzacz mp3 i wideo, radio, karta Wi-Fi, slot na karty microSD, wyjście USB oraz na słuchawki. Przy zakupie phabletu otrzymamy w prezencie roczny darmowy dostęp do nawigacji NaviExpert.

Lark Urządzenia Mobilne

» Sprawdzamy Stan Blokady Przed Kupnem Używanego iPhona

Wideorejestrator Lark FreeCam 4.0 FHD ma kąt widzenia 170 stopni, czterokrotny cyfrowy zoom, 2,7-calowy ekran LCD. Ma wbudowane złącze HDMI 180P, port mini USB, wyjście AV i czytnik kart microSD. Jest kompatybilny z systemami Windows98/me/XP/vista/7,MacOS,Linux.

Lark Urządzenia Mobilne

Wideorejestrator Lark FreeCam 5.0 FHD-GPS to połączenie kamery z GPS. Ma ekran LCD 2,7 cala o rozdzielczości 960x240 pikseli, kąt widzenia 170 stopni, ma wbudowane złącze HDMI 180P, port mini USB, wyjście AV oraz wbudowany czytnik kart microSD. Moduł GPS włącza się automatycznie po włączeniu do gniazda i dostarcza informacji na temat prędkości i położenia urządzenia. Wszystkie informacje zapisywane są na karcie Micro SDHC.

Lark Urządzenia Mobilne

blog comments powered by Disqus
Szerokiej Drogi - Z Urządzeniami Mobilnymi Lark