PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

myPhone HALO 2 - Praktyczny i Niedrogi Telefon Komórkowy

myPhone HALO 2 - Praktyczny i Niedrogi Telefon Komórkowy

Obecny rynek telefonów komórkowych to dominacja zaawansowanych smartfonów. Jest jednak spora grupa osób, która preferuje bardziej klasyczne modele z prostą obsługą i najważniejszymi funkcjonalnościami. Jeżeli należycie do tego grona, to zainteresujcie się modelem myPhone HALO 2, który jest już dostępny w sprzedaży.

myPhone HALO 2 jest prostym i łatwym w obsłudze telefonem komórkowym, który ma jednak wiele zalet. Pierwszą z nich są fotokontakty. Do klawiszy od 1 do 8 możemy przypisać numer telefonu do osoby z książki adresowej i wzbogacić kontakt o jej zdjęcie. Skutkuje to tym, ze mamy bardzo szybki i łatwy dostęp do ośmiu wybranych osób. Może to być bliska rodzina lub nasi najlepsi przyjaciele.

myPhone HALO 2 2

Nowoczesne smartfony oferują zazwyczaj mnóstwo funkcji i aplikacji, które nas zewsząd otaczają. Korzystając z myPhone HALO 2 na pewno się nie zgubimy. Jest tu bowiem możliwość dostosowania menu. Bez problemu schowamy nieużywane funkcje, aplikacje czy narzędzia. Menu stanie się więc niezwykle przejrzyste.

myPhone S-Line i myPhone CUBE Z Nowymi Udogodnieniami

Warto dodać, że wyświetlacz urządzenia ma 2,2 cala, a menu jest kolorowe i obrazkowe. Nieoceniony może okazać się także przycisk SOS, który znajduje się na tyle obudowy. Dzięki niemu możemy wykonać szybkie połączenie alarmowe.

myPhone HALO 2

W HALO 2 znajdziemy cyfrowy aparat VGA, wbudowany moduł radiowy FM, Bluetooth, kalkulator, budzik i organizer. Przydać może się także miejsce na kartę pamięci, która skutecznie zwiększy pamięć telefonu. Bateria o pojemności 900 mAh pozwala na przynajmniej 12 dni pracy w trybie czuwania oraz do ok. 5 godzin rozmów. Telefon ładujemy elegancką stacją ładującą.

Całość wieńczy niska cena urządzenia - 149 zł - oraz długa gwarancja (36 miesięcy). Telefon trafi również pod koniec roku do sieci sklepów Biedronka w wersji myPhone 1075.

blog comments powered by Disqus
myPhone HALO 2 - Praktyczny i Niedrogi Telefon Komórkowy