PODPOWIEDZI:

Stephen Hawking Zawitał Na Facebooka

Stephen Hawking Zawitał Na Facebooka

Stephen Hawking to bez wątpienia wybitny astrofizyk. Jego wiedza i dokonania są ogromne. Na Facebooku pojawił się niedawno jego profil. Większość znanych osobistości jest na FB, ale wspomniany fizyk do tej pory nie należał do tego grona.

Stephen Hawking to bardzo znana osobistość w świecie nauki, która mimo swojej choroby dokonała wiele. Jego fani z całego świata bardzo ucieszyli się z faktu, że na popularnym portalu społecznościowym Facebook, pojawił się wreszcie jego profil.

Tak brzmiał pierwszy wpis na FB znanego fizyka:

"Zawsze zastanawiałem się, co sprawia, że wszechświat istnieje. Czas i miejsce zawsze mogą być tajemnicą, ale to nie powstrzymało mojego dążenia. (...) Chętnie udam się w tę podróż z Wami. Bądźcie ciekawi, ja wiem, że zawszę będę".

fb

Liczba fanów profilu naukowca, zbliża się na ten moment do granicy 2 miliona "lajków". Jeżeli chcecie zagłębić się w świat nauki i śledzić profil Stephena Hawkinga, to zajrzyjcie tutaj.

Czy Można Być Za Starym Na Facebooka?

Warto wspomnieć, że Hawking został bardzo ciepło przyjęty na Facebooku. Fizyk cierpi na stwardnienie zanikowe boczne (ALS), ale nie przeszkodziło mu to w wielu naukowych dokonaniach.

Nie zapomnijcie także zalajkować naszego profilu FB!

blog comments powered by Disqus
Stephen Hawking Zawitał Na Facebooka