PODPOWIEDZI:

Innowacyjny Krem, Który Usuwa Tatuaże

Innowacyjny Krem, Który Usuwa Tatuaże

Wśród Was jest pewnie sporo osób z tatuażami. Często zdarza się niestety tak, że po pewnym czasie dana "dziara" już się tak nie podoba. Usuwanie tatuaży jest jednak kłopotliwe, przynajmniej na razie. Są bowiem doniesienia o innowacyjnym kremie, który może je usuwać bez skutków ubocznych.

Pasją wielu osób są tatuaże. Trzeba przyznać, że niektóre "dziary" są jak dzieła sztuki. Niestety nie wszystkie. Często dzieje się bowiem tak, że robimy jakieś tatuaże będąc osobami młodymi, niekoniecznie w profesjonalnych salonach.

Kończy się na tym, że tatuaż po pewnym czasie nam się nie podoba albo nawet szpeci nasze ciało. Jak się go pozbyć? Można zawsze go przerobić w inny - o ile się da. Skuteczna jest też metoda laserowa, ale pozostawia najczęściej blizny czy przebarwienia.

Alec Falkenham z Dalhousie University w Halifax pracuje jednak nad czymś innowacyjnym. Chodzi o krem, który usuwa tatuaże. Ciekawostką jest fakt, że nie ma tu skutków ubocznych - tatuaż po prostu znika, a nasza skóra na tym nie traci. Jest to również bezbolesne.

Wszystko działa w oparciu o reakcję immunologiczną. Uproszczając cały proces, który zachodzi pod skórą, można powiedzieć, że krem Falkenhama działa jak niewidoczny tatuaż, który pochłania ten z pigmentem.

Pokarm Przyszłości Za Kilka Dolców

Nie wiadomo jeszcze kiedy krem pojawi się w sprzedaży, ale ma zostać opatentowany przez Falkenhama. Jest jednak prosta rada, by nie musieć czekać na taki krem - róbmy tatuaże u profesjonalistów, będąc pewnymi na 100%, że chcemy je mieć do końca życia na swoim ciele.

Dla poprawienia humoru kilka zdjęć typu Fail Tatoo:

blog comments powered by Disqus
Innowacyjny Krem, Który Usuwa Tatuaże