PODPOWIEDZI:

Wybierasz Się Na IEM 2015? Weź Udział W Konkursie i Wygraj Komputer!

Wybierasz Się Na IEM 2015? Weź Udział W Konkursie i Wygraj Komputer!

Podczas tegorocznego światowego finału Intel Extreme Masters, które odbędą się w dniach 12-15 marca na terenie katowickiego Spodka, odbędzie się konkurs, w którym do wygrania cała masa cennych nagród - m.in komputer gamingowy czy też wyjazd do Kolonii.

Już w najbliższy weekend, a dokładniej od czwartku do niedzieli odbędzie się światowy finał Intel Extreme Masters. W dniach 12-15 marca 2015 w katowickim Spodku spotkają się najlepsi zawodowi gracze  m.in StarCrafta II, Counter Strike: Global  Offensive, League of Legends czy też Hearthstone's. Organizatorzy przewidują obecność podczas finału tysięcy fanów chcących spotkać swoich idoli. Jednak to nie jedyna atrakcja czekająca na odwiedzających finał IEM - firma Logitech przygotowała konkurs na najlepszego komentatora, w którym będzie można wygrać gamingowe komputery, akcesoria, a także wyjazd do Kolonii!

Chętnie do wzięcia udziału w konkursie wcielą się w rolę komentatorów e-sportowych u boku popularnych w świecie graczy casterów. Na najlepszych, czekają fantastyczne nagrody! Codziennie do wygrania będzie gamingowy komputer z pełnym zestawem akcesoriów, a komentator którego nagranie zdobędzie najwięcej wyświetleń na YouTube wygra nagrodę specjalną - wyjazd do Kolonii na IEM!

blog comments powered by Disqus
Wybierasz Się Na IEM 2015? Weź Udział W Konkursie i Wygraj Komputer!