PODPOWIEDZI:

Kolorowe walkmany Sony

Kolorowe walkmany Sony

Nowe i proste w użyciu walkmany Sony to dobra propozycja dla młodszych miłośników muzyki, szczególnie tych, którzy wcześniej nie posiadali odtwarzacza MP3. Model B150 jest mały i kolorowy, odznacza się stosunkowo dobrym brzmieniem i mocnym basem. Specjalny, intuicyjnie umieszczony przycisk pozwala błyskawicznie włączyć wzmacnianie basu sygnalizowane miganiem czerwonych kontrolek diodowych.

Wbudowane złącze USB umożliwia łączenie odtwarzacza WALKMAN z komputerem – bez żadnych kabli ani specjalnych programów. Przesyłanie nagrań do odtwarzacza sprowadza się do zaznaczenia i przeniesienia odpowiednich plików.

sony01

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Sprawdzanie informacji o utworach i wykonawcach umożliwia 3-wierszowy wyświetlacz LCD, a do wyszukiwania żądanego nagrania można użyć funkcji ZAPPIN™, odtwarzającej krótkie fragmenty poszczególnych utworów.

Kiedy nie ma chwili do stracenia, zaledwie 3-minutowe ładowanie pozwoli na odsłuch do 90 minut; po całkowitym naładowaniu wewnętrznego akumulatora urządzenie może grać bez przerwy do 18 godzin.

Modele z serii WALKMAN B150F są dodatkowo wyposażone w radio UKF i mają funkcję nagrywania głosu oraz audycji radiowych.

sony02

Nowe odtwarzacze MP3 WALKMAN z serii NWZ-B150 będą oferowane w różnych odmianach kolorystycznych – czarnej, niebieskiej, różowej i czerwonej od lipca br.

blog comments powered by Disqus
Kolorowe walkmany Sony