PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Moto Pogo - Jednoślad, Który Zaskakuje

Moto Pogo - Jednoślad, Który Zaskakuje

Moto Pogo to innowacyjny jednoślad, który może zrewolucjonizować rynek tych pojazdów - o ile projekt zostanie zrealizowany. Przypomina on najbardziej motocykl z jednym kołem, ale sposób jazdy jest tu bardzo oryginalny.

Jednoślad to znakomity środek transportu w okresie letnim. Nic dziwnego, że powstają innowacyjne projekty, które chcą wprowadzić na rynek bardzo wyróżniające się pojazdy tego typu.

>>> Tylne Koło, Które Zmienia Zwykły Rower w E-Rower

Jednym z nich jest Moto Pogo, czyli jednoślad, który przypomina motocykl z jednym kołem. Co ciekawe, jego twórcy twierdzą, że sposób poruszania się nim przypomina jazdę konną. Gdy pochylimy się w przód, Moto Pogo przyspieszy, a jak w tył, to będzie hamował. Zobaczcie materiał wideo o nim:

Źródłem energii jest tu akumulator. Jest też wskaźnik naładowania czy mocne reflektory LED. Pojazd można w bardzo łatwy sposób złożyć. Jego prędkość dochodzi do 25 km/h.


Sprawdź TOP 20 Najmocniejszych PowerBanków

Projekt wygląda ambitnie i ciekawie, ale jest jedna zła wiadomość dla jego przyszłości - został on zawieszony na Kickstarterze około miesiąc temu. Są jednak informacje, że Moto Pogo i tak pojawi się w sprzedaży w cenie 2500 dolarów kanadyjskich.

Jakie rowery są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu rowerów z 4/2016. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które rowery warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Kross Evado 4.0 Kross Evado 4.0Best of the best!
2Cossack Flow Line 28” Cossack Flow Line 28” Sprawdź sam
3Kross Hexagon X1 Kross Hexagon X1 Ten ma niezłą cenę!
4Kross Trans Siberian Kross Trans Siberian Polecany model
5Dawstar Retro 28” Dawstar Retro 28” Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 10 Rowerów – Polecamy Najchętniej Kupowane Rowery

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Moto Pogo - Jednoślad, Który Zaskakuje
Autor: Łukasz