PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Moto Pogo - Jednoślad, Który Zaskakuje

  • Dodano: 2 lata, 11 miesięcy temu
  • Ocena: (0) (0)
Moto Pogo - Jednoślad, Który Zaskakuje

Moto Pogo to innowacyjny jednoślad, który może zrewolucjonizować rynek tych pojazdów - o ile projekt zostanie zrealizowany. Przypomina on najbardziej motocykl z jednym kołem, ale sposób jazdy jest tu bardzo oryginalny.

Jednoślad to znakomity środek transportu w okresie letnim. Nic dziwnego, że powstają innowacyjne projekty, które chcą wprowadzić na rynek bardzo wyróżniające się pojazdy tego typu.

>>> Tylne Koło, Które Zmienia Zwykły Rower w E-Rower

Jednym z nich jest Moto Pogo, czyli jednoślad, który przypomina motocykl z jednym kołem. Co ciekawe, jego twórcy twierdzą, że sposób poruszania się nim przypomina jazdę konną. Gdy pochylimy się w przód, Moto Pogo przyspieszy, a jak w tył, to będzie hamował. Zobaczcie materiał wideo o nim:

Źródłem energii jest tu akumulator. Jest też wskaźnik naładowania czy mocne reflektory LED. Pojazd można w bardzo łatwy sposób złożyć. Jego prędkość dochodzi do 25 km/h.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Projekt wygląda ambitnie i ciekawie, ale jest jedna zła wiadomość dla jego przyszłości - został on zawieszony na Kickstarterze około miesiąc temu. Są jednak informacje, że Moto Pogo i tak pojawi się w sprzedaży w cenie 2500 dolarów kanadyjskich.

blog comments powered by Disqus
Moto Pogo - Jednoślad, Który Zaskakuje
Autor: Łukasz