PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Samsung Galaxy Tab E - Poręczne Centrum Multimedialnej Rozrywki

Samsung Galaxy Tab E - Poręczne Centrum Multimedialnej Rozrywki

Firma Samsung nie zwalnia i wprowadza swoje kolejne urządzenie mobilne. Tym razem chodzi o poręczny i bardzo multimedialny tablet Samsung Galaxy Tab E. Szczegóły w poniższym newsie.

Samsung Galaxy Tab E to optymalny tablet dla osób, które poszukują smukłego i poręcznego urządzenia mobilnego. Jest to bowiem lekki, elegancki tablet z 9,6-calowym wyświetlaczem.

Dzięki swojej konstrukcji, urządzenie możemy bez trudu schować w plecaku czy torebce i zabrać ze sobą w podróż. Warto dodać, że tablet waży 495 g, a jego grubość liczy 8,5 mm.

Wracając do 9,6-calowego ekranu, trzeba koniecznie wspomnieć, że oferuje on funkcję multi-window. Co to oznacza? Wyświetlacz można "podzielić" na dwie części i korzystać z dwóch aplikacji jednocześnie.

Zdjęcia zrobimy natomiast za pomocą aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 Mpix. Do dyspozycji mamy również wiele trybów robienia zdjęć czy nagrywania filmów.

Rozrywka w Twoich Rękach - Jaki Tablet Kupić?

Samsung Galaxy Tab E kierowany jest właściwie do każdego. Tryb Dzieci zapewnia kolorowy interfejs, intuicyjną obsługę czy aplikacje edukacyjne. Osoby, które nie są mocne w nowych technologiach, mogą natomiast skorzystać z aplikacji Smart Tudor, która w przejrzysty sposób pokazuje główne funkcje i narzędzia tabletu.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Tab E - Poręczne Centrum Multimedialnej Rozrywki