PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

LENOVO YOGA Tab 3 Pro - Multimedialność na Najwyższym Poziomie

  • Dodano: 2 lata, 6 miesięcy temu
  • Ocena: (1) (0)
LENOVO YOGA Tab 3 Pro - Multimedialność na Najwyższym Poziomie

LENOVO YOGA Tab 3 Pro pojawia się właśnie w nowej odsłonie, która przekonać do siebie ma m.in. ekranem QHD o przekątnej 10,1-cala, a także wbudowanym projektorem. Chcecie wiedzieć o tym sprzęcie więcej? Przeczytajcie poniższego newsa.

LENOVO YOGA Tab 3 Pro według zapewnień producenta jest urządzenie idealnym do multimediów. Trzeba też przyznać, że tablet znakomicie się prezentuje, zaskakując innowacyjną konstrukcją.

Który Tablet Kupić? TOP 30 Najlepszych Tabletów 2015!

Atutem jest wytrzymałość - tablet wykonano z najlepszej jakości metalu, aluminium i skóry. Skutkuje to odpornością na zachlapania (norma IP21).

Warto zaznaczyć, że w podstawce laptopa znajdziemy wbudowany projektor DLP, który obraca się w  zakresie 180 stopni. Ma on 50 lumenów.


Znalazłem soundbar na Mundial 2018 - Co potrafi Polk Audio Signa S1?

Jeżeli chodzi o ekran, to jest on typu QHD (2560x 1600 pikseli) i ma przekątną wynoszącą 10,1-cala. Zagęszczenie pikseli na matrycy tabletu to 299 ppi. Notatki, rysunki, szkice  będą z kolei jeszcze łatwiejsze do wykonania dzięki technologii AnyPen.

A co z wydajnością? Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor Intel Atom x5-Z8500 taktowany z częstotliwością od 1.44 do 2.24GHz, wspierany przez  2 GB pamięci RAM. Na nasze dane mamy 32 GB wbudowanej pamięci. Dodatkowym plusem jest moduł szybkiej sieci WiFi w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band oraz modem 4G LTE.

Tablet Lenovo YOGA Tab 3 Pro dostępny jest w cenie ok. 2499 zł.

blog comments powered by Disqus
LENOVO YOGA Tab 3 Pro - Multimedialność na Najwyższym Poziomie
Autor: Łukasz