PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Promocja na sprzęt AGD i RTV

LENOVO YOGA Tab 3 Pro - Multimedialność na Najwyższym Poziomie

LENOVO YOGA Tab 3 Pro - Multimedialność na Najwyższym Poziomie

LENOVO YOGA Tab 3 Pro pojawia się właśnie w nowej odsłonie, która przekonać do siebie ma m.in. ekranem QHD o przekątnej 10,1-cala, a także wbudowanym projektorem. Chcecie wiedzieć o tym sprzęcie więcej? Przeczytajcie poniższego newsa.

LENOVO YOGA Tab 3 Pro według zapewnień producenta jest urządzenie idealnym do multimediów. Trzeba też przyznać, że tablet znakomicie się prezentuje, zaskakując innowacyjną konstrukcją.

Atutem jest wytrzymałość - tablet wykonano z najlepszej jakości metalu, aluminium i skóry. Skutkuje to odpornością na zachlapania (norma IP21).

Warto zaznaczyć, że w podstawce laptopa znajdziemy wbudowany projektor DLP, który obraca się w  zakresie 180 stopni. Ma on 50 lumenów.

Jeżeli chodzi o ekran, to jest on typu QHD (2560x 1600 pikseli) i ma przekątną wynoszącą 10,1-cala. Zagęszczenie pikseli na matrycy tabletu to 299 ppi. Notatki, rysunki, szkice  będą z kolei jeszcze łatwiejsze do wykonania dzięki technologii AnyPen.

A co z wydajnością? Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor Intel Atom x5-Z8500 taktowany z częstotliwością od 1.44 do 2.24GHz, wspierany przez  2 GB pamięci RAM. Na nasze dane mamy 32 GB wbudowanej pamięci. Dodatkowym plusem jest moduł szybkiej sieci WiFi w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac Dual Band oraz modem 4G LTE.

Tablet Lenovo YOGA Tab 3 Pro dostępny jest w cenie ok. 2499 zł.

blog comments powered by Disqus
LENOVO YOGA Tab 3 Pro - Multimedialność na Najwyższym Poziomie