PODPOWIEDZI:

Samsung Gear S2 - Nowoczesny Smartwatch Dla Ciebie

Samsung Gear S2 - Nowoczesny Smartwatch Dla Ciebie

Jeżeli uwielbiacie smartwatche, to koniecznie musicie poznać model Samsung Gear 2. Dostępny jest w kilku wersjach, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegóły poniżej.

Samsung Gear S2 to nowy smartwatch koreańskiego giganta. Wspomniany model wyróżnia się intuicyjną obsługą, bardzo wysoką funkcjonalnością i świetnym designem.

Poznaj najlepsze smartwatche!

Do wyboru mamy dwa warianty - normalny i klasyczny. Ten pierwszy kładzie nacisk na minimalizm i nowoczesny design. Drugi stworzony został z myślą o użytkownikach, którzy cenią tradycyjne rozwiązania.

Precyzyjna obsługa urządzenia to w dużej mierze zasługa obrotowego pierścienia z przyciskami Home i Back. Dostęp do wszelkich powiadomień czy aplikacji jest tu bardzo łatwy.

Jeżeli jesteśmy przy aplikacjach, to warto dodać, że Gear 2 ma ich sporo. Na pierwszy plan wysuwają się aplikacje, które zachęcają do zdrowego i aktywnego trybu życia. Jest też NFC.

Kolejnym atutem jest wysokiej klasy ekran Super AMOLED o średnicy 1,2-cala i rozdzielczości wynoszącej 360 x 360 (302 ppi). Bateria smartwatcha ma z kolei wystarczać na 2-3 dni pracy.

Poniżej specyfikacja obu wersji:

blog comments powered by Disqus
Samsung Gear S2 - Nowoczesny Smartwatch Dla Ciebie