PODPOWIEDZI:
JVC LT-55VAO9200 55" OLED TELEWIZOR

Premiera iPhone’a 7 i JBL Reflect Aware

Premiera iPhone’a 7 i JBL Reflect Aware

Premiery nowych iPhone’ów 7 można spodziewać się we wrześniu tego roku, ale już teraz z dużym prawdopodobieństwem wiadomo, że zrezygnowano w nich z jacka audio 3,5 mm. Potwierdził to już w styczniu Mark Sullivan z Fast Company. Rolę jacka audio ma przejąć złącze Lightning. Oznacza to, że do słuchania muzyki potrzebne będą użytkownikowi słuchawki z wtykiem Lightning.

Można się zastanawiać czy to rozwiązanie jest słuszne czy raczej w jakiś sposób godzi w użytkowników, ale Apple ma zwyczaj konsekwentnie podążać obraną drogą. Jeśli zatem rzeczywiście zdecydowano o rezygnacji z jacka audio, to nic tego nie zmieni i nowy iPhone 7 pojawi się we wrześniu jedynie ze złączem Lightning. Słuszniejsze wydaje się zatem pytanie o słuchawki z wtykiem Lightning na polskim rynku. Tu z odsieczą przychodzi marka JBL i jej słuchawki JBL Reflect Aware. To pierwsze aktywnie tłumiące hałas słuchawki sportowe wyposażone w złącze Lightning. Są odporne na pot, umożliwiają regulacją poziomu hałasu z otoczenia, a do tego brzmią doskonale, gdyż firma JBL od 70 lat opracowuje urządzenia w technologii naturalnie brzmiącego dźwięku na miarę kina czy profesjonalnego studia nagraniowego.

Oczywiście nie każdy jest aktywnym sportowcem, ale dobra wiadomość jest taka, że słuchawki doskonale sprawdzą się również w zwykłym, codziennym użytkowaniu. Ich sportowy charakter jest po prostu dodatkowym atutem! Natomiast aktywne tłumienie zakłóceń może sprawdzić się na przykład w czasie podróży samolotem czy pociągiem, kiedy chcemy się odizolować od otoczenia.

JBL Reflect Aware to pierwsze słuchawki sportowe z funkcją tłumienia zakłóceń oraz technologią adaptacyjnej kontroli dźwięków. Oferują najlepszą w swojej klasie funkcję tłumienia zakłóceń oraz możliwość regulacji poziomu słyszalności dźwięków z otoczenia podczas treningów. Zależnie od preferencji oraz warunków treningu można zachować odpowiednią świadomość otoczenia. Równocześnie odfiltrowując wszelkie zakłócenia można skupić się wyłącznie na treningu. Nowe słuchawki sportowe JBL Reflect Aware oferują najlepsze w swojej klasie tłumienie zakłóceń przy zachowaniu świadomości dźwięków dochodzących z otoczenia. Dedykowane są do pracy z urządzeniami marki Apple.

Również budowa słuchawek JBL Reflect Aware jest unikalna - odblaskowa konstrukcja opracowana została z myślą o sportowcach i zapewnia wysoką ergonomiczność wkładek, które pozostają w uchu bez względu na intensywność ćwiczeń. Są odporne na pot, przewody się nie plączą, a słuchawki nie wymagają baterii do działania, ponieważ złącze Lightning dostarcza zasilanie oraz cyfrowy dźwięk bezpośrednio z urządzenia Apple.

Dzięki słuchawkom JBL Reflect Aware można w czasie treningu pozostać czujnym w czasie ćwiczeń lub odfiltrować zakłócenia i skoncentrować się na treningu. Wszystko zgodnie z własnymi potrzebami. Równocześnie są one odpowiedzią rynku na zapotrzebowanie, które pojawi się wraz z nową generacją iPhone’ów 7.

Specyfikacja techniczna

  • Dynamiczne przetworniki 14,8 mm
  • Pasmo przenoszenia 10 Hz - 22 kHz
  • Złącze Lightning
blog comments powered by Disqus
Premiera iPhone’a 7 i JBL Reflect Aware