PODPOWIEDZI:

Czy Nowa Luna Podbije Nasz Rynek?

Czy Nowa Luna Podbije Nasz Rynek?

Przed nami ciąg dalszy premier od dobrze nam znanego polskiego producenta elektroniki mobilnej! Właśnie pojawiła się oficjalna informacja o rozpoczęciu fazy pre-orderów, która dotyczyć ma smartfonu myPhone Luna II. Model ten wstrzeliwuje się w średnią półkę cenową, ale czy spełni wszystkie stawiane mu oczekiwania? Zatem, sprawdźmy to!

Poprzedni model cieszył się popularnością na dosyć wysokim poziomie. Słuchawka cechowała się w miarę przyzwoitą specyfikacją jak na owe czasy, ale również rozsądną ceną. Telefon wielokrotnie pojawiał się w ofercie handlowej popularnej sieci sklepów, Biedronka. Pytanie brzmi, czy przedstawiany dziś model osiągnie popularność na poziomie poprzednika czy może przewyższy ten pułap? Kilka czynników wskazuje na to, że model ten ma pewne szanse na sukces…


front myPhone Luna 2

Chcesz kupić smartfona poniżej tysiąca złotych? Co powiesz na tę ofertę?
 

Co można powiedzieć o myPhonie Luna II? Pewne jest to, że składa się w większości z aluminium, zaś sam kształt bryły raczej nie wzbudza większego entuzjazmu. Temu modelowi brakuje małej nuty “szaleństwa”. Rzecz jasna, znajdą się osoby, którym takowa koncepcja przypadnie do gustu, co jest zrozumiałe. Skupmy się jednak na froncie, na którym dostrzegamy ekran o przekątnej 5.7 - cala o rozdzielczości Full HD i charakterystyce ekranu 2.5D. Na przodzie dostrzec możemy również aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 mpix.

bok myPhone Luna 2
 

Jeżeli przekręcimy smartfon na drugą stronę, wówczas dostrzeżemy obiektyw aparatu głównego o rozdzielczości 13 mpix, który to wspierany jest przez diodę doświetlającą LED. Przechodząc do samego wnętrza urządzenia, widzimy procesor ośmiordzeniowy o taktowaniu 1.8 GHz, który wspierany jest przez 2 GB RAM-u. Producent postanowił umieścić w modelu 16 GB pamięci wewnętrznej na potrzeby użytkownika. Ponadto, w słuchawce nie zabkrakło miejsca dla takich elementów jak: slot na kartę microSD, Dual SIM, Bluetooth 4.0, LTE oraz akumulatorek o pojemności 3400 mAh. System to Android w wersji 6.0 Marshmallow. Jeżeli chodzi o ciekawe funkcje, to warto polecić “One-Handed”, która sprawnie ułatwia użytkowanie smartfonu przy pomocy pojedynczej dłoni.

logo myPhone

Smartfon myPhone Luna II nie prezentuje się najgorzej i na prawdę wart jest polecenia! Tym bardziej, że smartfon dostępny jest w rewelacyjnej cenie wynoszącej jedyne 699 złotych! Próżno szukać czego lepszego za tak przysłowiowo śmieszne pieniądze. Zaznaczam, że do 25 sierpnia (oficjalna premiera) przy zakupie smartfona otrzymacie bon o wartości 150 złotych na zakupy w sklepie myPhone! Wg mojej całkowicie subiektywnej ocenie, model ten może śmiało przegonić swojego poprzednika w kwestii popularności, czyż nie? Odpowiedzcie nam na to w komentarzach poniżej materiału. ;)

blog comments powered by Disqus
Czy Nowa Luna Podbije Nasz Rynek?