PODPOWIEDZI:

Huawei Y6 II - Smartfon z Przeznaczeniem Dla Młodszego Odbiorcy!

Huawei Y6 II - Smartfon z Przeznaczeniem Dla Młodszego Odbiorcy!

Mobilny świat obiegła właśnie informacja na temat kolejnego smartfonu od Huawei. Ten azjatycki gigant postanowił wypuścić na rynek kontynuację pierwszego modelu Y6, który będzie charakteryzował się znacznie poprawioną specyfikacją oraz jeszcze bardziej przystępną ceną! Czy model ten sprosta wymaganiom stawianym przez młodych ludzi? Przekonajmy się.

Jak przystało na telefon z serii “Y”, Huawei Y6 II nie wyróżnia się one niczym szczególnym pod względem designu. Cóż, mowa tutaj o słuchawce budżetowej, zatem nie możemy oczekiwać tutaj tzw. “wodotrysków”! Jest on przeznaczony dla osób młodszych, które przede wszystkim zwracają uwagę na specyfikację, niżeli wygląd. Bowiem, ten element schodzi na drugi plan. Więc, co możemy powiedzieć o tym modelu? Nie jest to klasa wyższa, ale i tak całość daje radę!


Huawei Y6 II Front

Smartfon może pochwalić się matryca o przekątnej 5.5 - cala o rozdzielczości HD 720p. Matryca dodatkowo została pokryta powłoką GFF, która zapobiega możliwemu rysowaniu się oraz przypadkowemu pęknięciu. Słuchawka ma niezwykle wydajną jednostkę Kirin 620 o taktowaniu 1.2 GHz. Ponadto, słuchawka dysponuje 2 GB RAM-u oraz 16 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy w łatwy sposób powiększyć o kolejne 128 GB przy pomocy karty microSD. Smartfon dysponuje także dwoma slotami na kartę SIM oraz akumulatorem o pojemności 3000 mAh. Przyznacie, że nie jest tak źle, jak na urządzenie tej klasy?

Huwei Y6 II front 2
 

Interesujesz się produktami Huawei? Koniecznie sprawdź tę recenzję!

Jeżeli chodzi o funkcje fotograficzne, mamy tu do czynienia z matrycą główną o rozdzielczości 13 mpix, który został wyposażony w soczewkę o rozmiarze 28 mm. Od frontu znajdziemy obiektyw szerokokątny o rozdzielczości 2 mpix. Szaleństwa tutaj nie ma, ale trzeba przyznać, że jako takiej tragedii również nie ma. Czy to jednak wystarczy, aby zaspokoić potrzeby młodych użytkowników urządzeń mobilnych?

Huawei y
 

Producent chwali się, że urządzenie należy do wyjątkowo dobrze zaprojektowanych słuchawek, które wręcz muszą spodobać się klientom, a zwłaszcza tym nieco młodszym! Śmiem nieco powątpiewać w to, ale z pewnością wielu potencjalnych klientów skusi relatywnie niska cena. Pewien wpływ będzie miała na to również oferta u operatora. Bowiem, przy przedłużeniu umowy obecnie w Plusie możemy dostać tę słuchawkę za symboliczna złotówkę. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany, to wiedzcie, że słuchawka występuje w takich kolorach jak: biały, czarny oraz złoty.Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie wypowiedzieć się odnośnie tego smartfonu, zapraszam Was do komentowania oraz zapoznania się z naszym forum! ;)

blog comments powered by Disqus
Huawei Y6 II - Smartfon z Przeznaczeniem Dla Młodszego Odbiorcy!