PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1000 zł |TOP 5|

Huawei P10 Lite Trafia na Polski Rynek!

Huawei P10 Lite Trafia na Polski Rynek!

Stosunkowo niedawno mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej oficjalnej premierze najnowszego flagowca od Huawei'a. Dzisiaj otrzymaliśmy już oficjalną notę o rozpoczęciu dystrybucji pomniejszej wersji - Huawei P10 Lite. Jesteście ciekawi, co takiego ma dla nas ten Chiński potentat? Zapraszam!

Wersja "Lite" najnowszego flagowca tego chińskiego producenta to nie tyle co jego uboższy krewny, który ma tyle wspólnego ze swoim kuzynem, co dzisiejsza pogoda z latem. Model Huawei P10 Lite to dobry przykład, że można stworzyć nieco słabsze i mniejsze urządzenie od flagowego, które "dziedziczy" kilka istotnych elementów po swoim kuzynie. Na tapetę możemy spokojnie wziąć kwestię głównego aparatu!


Szukasz nowego telefonu? Koniecznie rzuć okiem na ten ranking!


dobre strony modelu p10 lite

Jak doskonale wiecie, nowy falowiec Huawei zachwyca walorami fotograficznymi do tego stopnia, że z pewnością model ten może zostać polecony przez profesjonalnego fotografa. Na tylnej ściance naszego pomniejszego flagowca znajdziemy obiektyw o rozdzielczości 12 mpix z przesłoną f/2.2, który charakteryzuje się m.in. niezwykle szybkim hybrydowym autofokusem, który "pstryknie" zdjęcie w ciągu 0,3 sekundy! Jednakże równie ważnym elementem jest specjalnie przygotowany tryb portretowy, który mieliśmy okazję przedstawić w ramach sprawozdania z prezentacji modelu P10.


nowa twarz serii p lite

Czym jeszcze może nas zaskoczyć ów model? Na jego wyposażenie składa się ekran w rozmiarze 5.2-cala i rozdzielczości Full HD, procesor Kirin 658, 3 GB RAM, 32 GB ROM oraz akumulator o pojemności 3000 mAh. Producent nie zapomniał także o zastosowaniu tutaj technologii szybkiego ładowania, która pozwoli na naładowanie baterii w przeciągu 30 minut do 40%! Niebywałym atutem tegoż modelu jest również czytnik linii papilarnych, czytnik kart microSD oraz system Android 7.0 Nougat wraz z znakładką systemową EMUI 5.1!

model p10 lite na prezentacji

Co jeszcze warto wiedzieć o P10 Lite? Miłośnicy "samojebki" będą zadowoleni z frontowej kamerki o rozdzielczości aż 8 mpix. Ten szerokokątny obiektyw pozwoli tworzenie wyjątkowych fotografii typu "selife". Na koniec warto powiedzieć o dostępnych wariantach kolorystycznych, albowiem jest ich cztery! Mowa tutaj o: białym, czarnym, złotym oraz niebieskim. Każdy znajdzie coś dla siebie. Co w kwestii ceny? Ta będzie nieco wyższa niż bywało to w przypadku poprzedników. Oficjalna cena wynosić ma 1499 złotych. Czy jest to dużo? Na to musicie sobie sami odpowiedzieć, ale wiedzcie, że postępy poczynione w przypadku poprzedniego modelu tego typu naprawdę znaczne. Zapraszam Was do komentowania, wpadnięcia na forum oraz o pozostawienia łapki w górę! ;)

blog comments powered by Disqus
Huawei P10 Lite Trafia na Polski Rynek!