PODPOWIEDZI:

Huawei P Smart Trafia Do Polski!

Huawei P Smart Trafia Do Polski!

Huawei powiększa grono swoich urządzeń o nowy model, który właśnie trafia na nasz rodzimy rynek. Czy nowy model zatrzęsie najpopularniejszymi średniakami? Czy warto będzie kupić? Zapraszam do lektury!

Ten jakże popularny azjatycki producent, zawsze ma w zanadrzu kilka ciekawych propozycji. Tym razem, Huawei przygotowało naprawdę zacnego przedstawiciela średniej półki. Mowa tutaj o nowym urządzeniu serii "P" o całkiem (nie)typowej nazwie: Huawei P Smart. Czy będzie wart naszego zainteresowania?

Nowy Średniak Huawei

Cechą charakterystyczną tegoż urządzenia jest ekran, który może pochwalić się rozmiarem 5.65-cala i rozdzielczością Full HD+. Warto wiedzieć, że matryca ta została wykonana w technologii FullView. Zaś, "pod maską" znajdziemy wydajną jednostkę Kirin 659 o taktowaniu 4x2.36 GHz oraz 4x1.7 GHz. Ciekawostką może być fakt, iż procesor ten wspiera procesy uczenia maszynowego, co ma bezpośredni wpływ na codzienną optymalizację działania!

Jeśli chodzi o pozostałe elementy wnętrza, warto wspomnieć o 3 GB RAM-u, 32 GB ROM-u, akumulatorze o pojemności 3000 mAh oraz systemie Android 8.0 wraz z nakładką EMUI 8.0. Nie można zapomnieć także o aparacie głównym, który w tym przypadku dysponuje aż dwoma obiektywami! Pierwszy opiewa w rozdzielczość na poziomie 13 mpix, zaś drugi jedynie 2 mpix. Finalnie, zdjęcia robione za pomocą Huawei P Smart będą niezwykle efektowne... no może nie będzie to efekt lustrzanki, ale i tak zdjęcie będzie robiło wrażenie. 

Huawei P Smart

Ostatnim element wartym omówienia jest bezpieczeństwo, a konkretnie czytnik linii papilarnych. Przy produkcji modułu zawartego w tymże urządzeniu, została wykorzystana technologia Fingerprint 4.0. Dzięki temu, ów czujnik jest w tanie odczytać nasz odcisk w zaledwie 0,3 sekundy! Brzmi nader interesująco, nieprawdaż? Słowem końcowym, należałoby wspomnieć o cenie. Co ciekawe, ta jest dosyć atrakcyjna, bowiem wynosi jedynie 1199 złotych. Przyznacie, że jest ona nader przyzwoita? Komentarze są do Waszej dyspozycji!

blog comments powered by Disqus
Huawei P Smart Trafia Do Polski!