PODPOWIEDZI:

myPhone Halo Easy - Klasyczne Komórki Jeszcze Żywe?

myPhone Halo Easy - Klasyczne Komórki Jeszcze Żywe?

Wydawać by się mogło, że stare komórki zdołały już odejść do przysłowiowego lamusa, ale nic bardziej mylnego! Tak przynajmniej twierdzą niektórzy producenci, gdyż właśnie pojawiły się na rynku nowe klasyczne słuchawki! Polska firma myPhone ma dla nas pewną propozycję wręcz nie do odrzucenia dla niektórych odbiorców…

Jeden z najbardziej znanych polskich producentów urządzeń mobilnych, właśnie zdążył nas poinformować o poszerzeniu się linii telefonów z rodziny Simple Life. Urządzenia te królują na mobilnej arenie już przeszło pięć lat i zdołały się w pełni zadomowić wśród swoich odbiorców. Pytanie tylko, czy pod koniec 2016 roku wciąż jest odpowiednie zainteresowanie tego typu słuchawkami? Cóż, producenci muszą mieć ku temu słuszne powody, bowiem żaden z nich nie chciałby wydawać pieniędzy na marne!

Masz zamiar kupić wytrzymałą komórkę? Koniecznie sprawdź tę ofertę!


myphone #1

W ostatnim czasie nawet sam Microsoft postanowił jeszcze raz wskrzesić markę Nokia i wypuścić na rynek kolejne tzw. “feature-phone-y” takie jak: Microsoft Nokia 216 i Microsoft Nokia 216 Dual SIM. O nich jednak pomówimy nieco później, w innym materiale. Dzisiaj skupmy się jednak na najnowszym dziecku myPhone’a, Halo Easy! Jest to klasyczna słuchawka ze zwykłą klawiaturą fizyczną. Na froncie znajdziemy ekran o przekątnej 1.77 - cala o rozdzielczości 128x160, ale czy to istotny element tego typu urządzenia? Wątpię.

myphone #2


Telewizory TANIEJ w Media Expert

W tym smart… telefonie umieszczono ogniwo akumulatora o pojemności 1000 mAh, co pozwala nam na rozstanie się z ładowarką na całe 10 okrągłych dni! W słuchawce znajdziemy również port na kartę microSD do 32 GB, aparat fotograficzny o rozdzielczości 0.3 mpix oraz Bluetooth, Radio FM, odtwarzacz MP3 oraz przycisk SOS. Ten ostatni element pomoże posiadaczowi telefonu zaalarmować osoby o wybranych uprzednio numerach, aby te pośpieszyły jej z pomocą. Takie rozwiązanie z pewnością przyda się naszym pociechom, gdy te gdzieś się zgubią lub stanie się im coś groźnego.


myPhone #3

Właśnie przetestowaliśmy najnowszy produkt od myPhone'a! Sprawdź jak wypadły testy!

Tego typu słuchawkę można także łatwo polecić osobom nieco starszym, dla których obsługa dzisiejszych smartfonów może być nie lada udręką! Jeżeli już musimy wyposażyć nasze dziecko w jakiś telefon, to właśnie wybór tak prostej komórki będzie całkiem niezłą opcją. Bowiem, nikt nie połasi się o kradzież takiego urządzenia, a w razie uszkodzenia przez dziecko, nie będzie go tak szkoda, a z pewnością wytrzyma on znacznie większą liczbę upadków niżeli jakikolwiek smartfon! Cena? Producent podaje sugerowaną cenę, która wynosi 89 złotych. Telefon występuje w dwóch kolorach, czarnym i czerwonym. Nie jest to wielki wybór, ale za takie pieniądze z pewnością wystarczy! Macie jakieś opinie dotyczące urządzeń myPhone’a? Chcecie się czegoś dowiedzieć? Zapraszamy Was do komentowania oraz odwiedzenia naszego forum! ;)

blog comments powered by Disqus
myPhone Halo Easy - Klasyczne Komórki Jeszcze Żywe?